Στο πλευρό της 30χρονης φαρμακοποιού βρέθηκε και η καλή φίλη, Κατερίνα Καινούργιου, η οποία μάλιστα, ήταν εκείνη που έκανε γνωστή την είδηση.
Εκτός από τις ευχές που έστειλε στο ζευγάρι μέσα από την εκπομπή «Super Κατερίνα», ανάρτησε επίσης, ένα στιγμιότυπο στο Instagram.
Η εν λόγω φωτογραφία τραβήχτηκε μέσα στο μαιευτήριο, όπου κι επισκέφτηκε το ζευγάρι για να δει το νεογέννητο. Στο story που δημοσίευσε, φαίνονται ροζ μπαλόνια.
Κλείσιμο
Προηγουμένως, η Κατερίνα Καινούργιου είχε δηλώσει στον αέρα της εκπομπής της: «Πριν από περίπου 45 λεπτά (12:15) έγινε μπαμπάς για πρώτη φορά ο Πάνος Μουζουράκης και η κολλητή μου φίλη, Μαριλού. Γέννησε πριν από λίγα λεπτά ένα υγιέστατο κοριτσάκι, κοντά στα τέσσερα κιλά. Η συγκίνησή μου παιδιά είναι τεράστια. Να τους ζήσει, να είναι γερό και καλότυχο. Πήγαν όλα τέλεια. Ο Πάνος ήταν στο πλευρό της όλη την ώρα, από το πρωί είχε μπει στη διαδικασία. Σε λίγο θα είμαι κοντά σας».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.