Η Μαρίζα Ρίζουέδωσε συνέντευξη κι αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην εμπειρία της από το X-Factor.
Η τραγουδίστρια και κριτής του διαγωνισμού τραγουδιού μίλησε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» κι αρχικά, αναφέρθηκε στην παρέα που είχε στο X-Factor.
«Χαλάρωσα σε στιγμές, η παρέα ήταν φοβερή, καταπληκτική. Επειδή όλοι είχαμε αυτή την καλοπροαίρετη διάθεση και θέλαμε να αντιμετωπίσουμε τα παιδιά με αγάπη, αυτό με ανακούφισε πολύ», είπε χαρακτηριστικά.
Στη συνέχεια, συμπλήρωσε: «Ήμουν ισορροπημένη. Θα έλεγα αυτό που πιστεύω τεχνικά με την επίγνωση, ότι ήταν μια αποψάρα. Λέω τη γνώμη μου σε σχέση με την τεχνική. Η αισθητική, αν ακούω ότι κάποιος "χτυπάει" που δεν είμαι γιατρός, θα του πω τσέκαρέ το, γιατί μπορεί αυτό να δημιουργήσει κάλο. Η η τοποθέτηση είναι κι αυτό κάτι αντικειμενικό. Αυτά διακρίνονται μεταξύ τους».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cvgst9233cw9)
Κλείσιμο
Τέλος, σχετικά με τα κριτήρια, με τα οποία σχολιάζουν τους διαγωνιζόμενους, δήλωσε: «Το αν αυτό που κάνεις είναι ωραίο ή όχι, είναι μια προσωπική γνώμη. Σε καλούν να πεις τη γνώμη σου, αλλά αυτό δεν το κάνει αντικειμενικά η αλήθεια του κόσμου».
«Δεν νομίζω ότι θα έκανα εύκολα το X-Factor ξανά, με ζόριζε. Δεν είναι η φάση μου αυτή, δεν ξέρω αν θα ασχολούμαι με τη μουσική σε κάποια χρόνια», πρόσθεσε κλείνοντας.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.