Με το παρεό της και ένα μεγάλο μαύρο καπέλο πόζαρε η Άννα Βίσση για τους 326.000 ακολούθους της στο Instagram.
Η τραγουδίστρια ανέβασε μέσω stories μια σειρά από στιγμιότυπα με την ίδια να απολαμβάνει τη φύση, παίρνοντας αστείες γκριμάτσες. Σε ένα από αυτά, φωτογραφήθηκε μαζί με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη, αποκαλύπτοντας τον προορισμό των διακοπών της.
Αυτός δεν είναι άλλος από τους Παξούς, εκεί όπου ο σκηνοθέτης πραγματοποιεί τα γυρίσματα της σειράς «Maestro».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.