Ο πρώην παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης μίλησε στο περιοδικό «ΟΚ!» κι αρχικά, αναφέρθηκε στη στιγμή που ανακοινώθηκε ως νικητής ο Σάκης Κατσούλης.
«Τη στιγμή που ανακοίνωσε ο Γιώργος Λιανός το όνομα του νικητή στο Γαλάτσι, χάρηκα που τελείωσε, γιατί ήξερα πως θα επέστρεφα στην κανονική μου ζωή. Οι φίλοι μου λένε πως λίγες μέρες πριν φύγω για τον Άγιο Δομίνικο δεν ήμουν καλά ψυχολογικά, ενώ τώρα είμαι πάλι χαρούμενος», είπε χαρακτηριστικά.
«Η αλήθεια είναι πως το Survivor πέρα από αγωνιστικό είναι παιχνίδι κυρίως ψυχολογίας. Είδα πολλές διαφορές από το 2021, όταν συμμετείχα πρώτη φορά, με το 2023. Τότε είχαμε μπει και δεν ξέραμε τι θα συναντήσουμε, σε τι συνθήκες θα ζούμε, όλα μας ήταν άγνωστα. Περιμέναμε με ανυπομονησία να έρθει η επόμενη ημέρα, δεν είχαμε την αίσθηση του φόβου. Φέτος, μπήκαμε όλοι διαβασμένοι, τα χρήματα ήταν πολλά κι η ανθρωποφαγία μεταξύ των παικτών σε άλλο επίπεδο», συμπλήρωσε.
Αναφορικά με τις σχέσεις που έχει σήμερα, με τον Τζέιμς Καφετζή, με τον οποίο άλλοτε, τον συνέδεε μια στενή φιλία, δήλωσε: «Ακόμα δεν έχουμε προλάβει να μιλήσουμε πολύ με τον Τζέιμς».
«Όταν βγήκα από το παιχνίδι, του έστειλα ένα μήνυμα και τον ευχαρίστησα για την υποστήριξή του. Θα ήθελα να τα πούμε και από κοντά. Δυστυχώς, με τις φωτιές στη Ρόδο ήταν δύσκολα τα πράγματα. Ο Τζέιμς βοηθάει πολύ. Μιλήσαμε και του είπα πως αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βοηθήσω κι εγώ, θα το έκανα με χαρά», πρόσθεσε κλείνοντας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.