Την Ελλάδα επισκέφτηκε για ακόμη μία φορά ο Τζέιμς Φράνκο, όπως «μαρτυρούν» νέες φωτογραφίες του που κυκλοφόρησαν στα social media με τον ίδιο να βρίσκεται σε εστιατόριο.
Πριν από μερικές ώρες, ένας επιχειρηματίας και ιδιοκτήτης του εστιατορίου ανάρτησε στο Instagram κοινό του στιγμιότυπο με τον Χολιγουντιανό ηθοποιό από την Αθηναϊκή Ριβιέρα. Οι δύο άνδρες ποζάρουν χαμογελαστοί στον φακό, μέσα από το μαγαζί.
Δεν έχει γίνει γνωστός ακόμη, ο λόγος που ο Τζέιμς Φράνκο βρίσκεται στην Αθήνα, αλλά πιθανότατα να πρόκειται για την πρώτη του καλοκαιρινή εξόρμηση στη χώρα φέτος.
Ο Φράνκο αγαπά την Ελλάδα και δεν την επιλέγει μόνο σαν καλοκαιρινό προορισμό. Τον περασμένο χειμώνα, ο σταρ του «127 Ώρες» βρέθηκε και πάλι στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους, αλλά και για να διασκεδάσει σε νυχτερινό κέντρο. Τη βραδιά εκείνη, η Άννα Βίσση, με την οποία έχουν φιλικές σχέσεις, γιόρταζε τα γενέθλιά της και ο ηθοποιός έδωσε το «παρών». Δείτε βίντεο που αναρτήθηκε στο TikTok
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023:Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.