Το ζευγάρι δείχνει στους ακόλουθούς του στο Instagram συχνά, στιγμιότυπα από τη νέα τους καθημερινότητα, μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού.
Το πρωί της Παρασκευής 17 Φεβρουαρίου, ο Δημήρτης Αλεξάνδρου απαθανάτισε τη σύντροφό του να τραγουδά έχοντας το μωρό στην αγκαλιά της. Όπως φαίνεται, το μοντέλο προσπαθεί να «μυήσει» από τώρα τον γιο του στην αγαπημένη του ομάδα και έβαλε την Ιωάννα Τούνη να του τραγουδήσει το γνωστό σύνθημα των ερυθρόλευκων, «Είσαι στο μυαλό, κάτι μαγικό».
Εκείνη, κρατώντας στην αγκαλιά το μωρό, έλεγε τους στίχους γελώντας και όταν έκανε λάθος, ο σύντροφός της, της έκανε παρατήρηση, με την ίδια να απαντά: «Δεν πειράζει, σιγά σιγά».
«Πρέπει να μαθαίνουμε σωστά στον μικρούλη, Ολυμπιακός από κούνια» της απάντησε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.