Σπίτι με το MEGA: Χρήστος Νικολόπουλος και Γιώργος Σαμπάνης σε μία σπάνια μουσική τηλεοπτική συνάντηση
Ο συνθέτης μαζί με τον τραγουδιστή ερμήνευσαν το θρυλικό «Με σκότωσε γιατί την αγαπούσα» - Δείτε βίντεο
Το «Σπίτι με το MEGA» επέστρεψε δυναμικά με την πρώτη εκπομπή της νέας χρονιάς. Το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου στις 21:00, η Ρούλα Κορομηλά υποδέχτηκε στο «Σπίτι με το MEGA» τον Γιώργο Σαμπάνη, ενώ δίπλα του βρέθηκαν η Παυλίνα Βουλγαράκη, η Αναστασία και η Ελευθερία Παπαμιχαήλ.
Από την παρέα του Γιώργου Σαμπάνη δεν θα μπορούσε να λείπει ένας συνθέτης που έχει σφραγίσει με τα εκατοντάδες τραγούδια του το λαϊκό τραγούδι. Ο Χρήστος Νικολόπουλοςανέβηκε στη σκηνή του MEGA και μόλις έπιασε το μπουζούκι του, ξεσήκωσε τους πάντες.
Ο συνθέτης μαζί με τον Γιώργο Σαμπάνη τραγούδησαν το θρυλικό «Με σκότωσε γιατί την αγαπούσα» και αποθεώθηκαν από το κοινό, που απόλαυσε την ερμηνεία τους.
Το κομμάτι από το μακρινό 1985 έχουν ερμηνεύσει και διασκευάσει δεκάδες τραγουδιστές, αλλά η πρώτη ερμηνεία του Στράτου Διονυσίου παραμένει αξεπέραστη.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.