Καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» ήταν χθες βράδυ ηΤζόυς Ευείδη. Η ηθοποιός μίλησε για την προσωπική της ζωή και εξήγησε γιατί δεν την έχουμε δει σε καμία τηλεοπτική δουλειά.
«Χρόνια έχει να μου χτυπήσει ο έρωτας την πόρτα! Δεν στερήθηκα από φλερτ, είμαι χορτάτος άνθρωπος. Από όλα έχω ζήσει. Είμαι χορτασμένη. Δεν είναι πια τα πράγματα όπως ήταν. Δεν μπορείς να ερωτευτείς. Να γνωρίσεις που; Παλιά βγαίναμε έξω και γνωρίζαμε κόσμο», είπε η Τζόυς Ευείδη για την προσωπική της ζωή.
Στη συνέχεια η ηθοποιός αναφέρθηκε και στα επαγγελματικά της εκφράζοντας το παράπονό της που δεν συμμετέχει σε κάποια τηλεοπτική δουλειά.
«Δεν χτυπάει καθόλου το τηλέφωνο μου για τηλεοπτικές σειρές. Φέτος έγιναν τόσες παραγωγές και δεν με πήραν ούτε για μια δουλειά. Δεν στο λέω με κλάμα, δεν μου αρέσει το ζητιάνεμα. Ίσως δεν ήταν η ώρα. Δεν πειράζει, όλα καλά. Δεν με θέλουν πια. Αν πρέπει να το αποδώσω κάπου είναι ότι δεν είναι πια τα χρόνια της κωμωδίας. Είναι πιο πολύ τα χρόνια του καθημερινού. Δεν έχει ο κόσμος ανάγκη από τις κωμωδίες;», είπε η ηθοποιός.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.