Η παρουσιάστρια λίγο πριν επιστρέψει στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις απολαμβάνει όσο μπορεί στιγμές χαλάρωσης. Έχοντας ως βάση την Άνδρο εκεί όπου δραστηριοποιείται επαγγελματικά ο άνδρας της η Ελένη Μενεγάκη κάνει βόλτες και στο Ιόνιο.
Στη φωτογραφία που ανέβασε πριν από λίγα λεπτά η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε κάποιο νησί του Ιουνίου και τη βλέπουμε να λιάζεται πάνω σε ένα σκάφος.
«Άλλη μια όμορφη μέρα στο Ιόνιο», έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.