Με μια selfie μέσα από το ιδιωτικό του αεροσκάφος ο Φλάβιο Μπριατόρε δημοσιοποίησε την άφιξη του στο νησί των ανέμων.
Εκεί όπου σήμερα και αύριο θα δώσει το παρόν σε δυο events που θα λάβουν χώρα στο καινούργιο Billionaire.
Το κλαμπ που ξεκίνησε από την Σαρδηνία και φέτος αφίχθη στη Μύκονο, μετά το deal ανάμεσα στον Ιταλό επιχειρηματία και τον Ζαννή Φρατζεσκο, που επισημοποιήθηκε πριν λίγους μήνες. Το opening στα μέσα του Ιουλίου και οι πρώτες «χλιαρές» νύχτες του κλαμπ στον Γιαλό παρά το εντυπωσιακό πρόγραμμα, μπορεί να μην ήταν αναμενόμενες.
Στην επίσημη πρώτη του η απουσία του ιδρυτή σχολιάστηκε, σήμερα και αύριο όμως ο Μπριατόρε θα δώσει το παρόν σε δυο βραδιές που θα είναι διαφορετικές. Η παρουσία του άλλωστε και η προσωπική ατζέντα που διαθέτει είναι αρκετά για να κάνουν ξεχωριστά αυτά τα δυο βράδια στο κλαμπ των πλουσίων.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.