Η Κατερίνα Καινούργιου ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό της στοInstagram, μία φωτογραφία από παραλία της Αττικής και μάλιστα χωρίς ίχνος μακιγιάζ.
Η παρουσιάστρια πάντοτε φροντίζει την εμφάνιση της και έχει ένα από τα πιο καλλίγραμμα κορμιά της ελληνικής σόουμπίζ. Επιλέγει να κάνει καθημερινά γυμναστική, για να διατηρεί το σώμα της σε απόλυτη φόρμα. Μάλιστα στη λεζάντα της φωτογραφίας της η ίδια έγραψε: «Stay salty…#χωρίς μακιγιάζ (ναι …ναι…ναι ). Απλα κάτω από το τέλειο φως της χώρας μας. Καλές βουτιές»
Με τη νέα δημοσίευσή της, η ίδια δείχνει πιο ανανεωμένη από ποτέ, χωρίς φίλτρα και με αψεγάδιαστο δέρμα. Κανείς όμως δεν μπορεί να προβλέψει σε τι μπορεί να οφείλεται η εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας. Σίγουρα οι τελευταίοι μήνες την βρίσκουν στα καλύτερά της, ιδιαίτερα μετά την επανασύνδεση με τον σύντροφό της Φίλιππο Τσαγκρίδη.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.