Στην πρώτη θέση της τηλεθέασης βρέθηκε η πρωινή ψυχαγωγική εκπομπή του MEGA«Πάμε Δανάη!», χθες, Τρίτη 28 Σεπτεμβρίου.
Με ποσοστό 19,7% στο δυναμικό κοινό ηλικίας 18-54 και ποσοστό 15% στο σύνολο του κοινού, το «Πάμε Δανάη!» πέρασε μπροστά από κάθε άλλο ανταγωνιστικό πρόγραμμα στη ζώνη μετάδοσής του, με την κάλυψη να φτάνει τους 547.805 τηλεθεατές.
Κλείσιμο
Αξίζει να σημειωθεί ότι το υψηλότερό της ποσοστό 25,1%, η εκπομπή «ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!» το κατέγραψε σε επιμέρους ανδρικά κοινά.
Το «Πάμε Δανάη!» με παρουσιάστρια τη Δανάη Μπάρκα καθημερινά, στις 10:50 στο MEGA, κρατάει την καλύτερη παρέα στους τηλεθεατές. Μαζί της ο Άρης Καβατζίκης, η Δέσποινα Καμπούρη και ο Γιώργος Κρικοριάν.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.