YFSF: Ο νικητής της βραδιάς και οι επόμενες μεταμφιέσεις
Την επόμενη εβδομάδα οι διαγωνιζόμενοι θα μας μεταφέρουν στη Eurovision
Για ακόμα ένα βράδυ Κυριακής το YFSF στην All Starέκδοσή του κράτησε συντροφιά και διασκέδασε το τηλεοπτικό κοινό.Οι διαγωνιζόμενοι έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό με διάθεση να παρουσιάσουν ξεχωριστές εμφανίσεις.
Εμφανίσεις που κέρδισαν τόσο την κριτική επιτροπή όσο και το τηλεοπτικό κοινό. Μεγάλος νικητής της βραδιάς αναδείχθηκε ο Κρατερός Κατσούλης.
Κλείσιμο
Την επόμενη Κυριακή, σύμφωνα με το buzzer, στο Your Face Sounds Familiar θα δούμε Eurovision βραδιά και τους:
Ίαν Στρατής σε Μανς Ζελμέροβ, Κατερίνα Στικούδη σε Χαντισέ, Μπέττυ Μαγγίρα σε Τάμτα, Ματθλίδη Μαγγίρα σε Ιζάρ Κοέν, Τάνια Μπρεάζου σε Μαχμούντ, Ησαΐας Ματιάμπα σε Σοφία Βόσσου, Θανάσης Αλευράς σε Ελένη Φουρέιρα, Λευτέρης Ελευθερίου σε Stereo Mike (με παρόντα τον Λούκα Γιώρκα), Κρατερός Κατσούλης σε Brotherhood of man.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.