Ποιο ζευγάρι δεν τα κατάφερε στη δοκιμαασία με τον λαβύρινθο;
Άλλα δυο ζευγάρι κονταροχτυπήθηκαν χθες βράδυ για την παραμονή τους στο Battle of the Couples.
O Κώστας και η Κρίστη βρέθηκαν απέναντι στον στον Γιώργο και την Εβελίνα, περνώντας από πολλών ειδών διαφορετικές μονομαχίες που γνώμονα είχαν την αντοχή των ζευγαριών. Στόχος ήταν να κερδίσουν όσο το δυνατόν περισσότερες νίκες. Ωστόσο η τελευταία δοκιμασία, όπου χρειαζόταν να περάσουν ένα μπαλάκι μέσα από έναν λαβύρινθο, φάνηκε ιδιαίτερα απαιτητική για τα δύο ζευγάρια καθώς χρειαζόταν την καλύτερη δυνατή συνεργασία κι ισορροπία.
Το ζευγάρι που τα κατάφερε τελικά ήταν ο Κώστας κι η Κρίστη ενώ η πορεία για τον Γιώργο και την Εβελίνα σταματά εδώ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.