Battle of the Couples: Υποτιμητικά σχόλια και τσακωμοί
Αυτό το πάρτι δεν πήγε καλά για το Γιώργο και τον Ριχάρδο
Οι μάχες ανάμεσα στα ζευγάρια στο «Battle of the Couples»συνεχίζονται και χθες βράδυ παρακολουθήσαμε έναν καβγά στο πάρτι ανάμεσα στο Γιώργο και τον Ριχάρδο.
Οι συζητήσεις άναψαν ανάμεσα στα πηγαδάκια και τα σχόλια πήραν φωτιά: «Ο Γιώργος ήθελε εδώ και μέρες να πει κάτι και τα μάζεψε και τα πέταξε στο πάρτι. Μας ξεφτίλισε, δεν τον έχουμε ξαναδεί έτσι. Δεν έχουμε δημιουργήσει φασαρία σε πάρτι ποτέ. Είναι η απόλυτη διπλωματία… Άρχισε μετά να μου λέει είμαι ανώτερός σου, ποιος ανώτερός μου; Πόσο κόμπλεξ. Τι ξέρει να κάνει καλύτερο από εμένα; Από ότι ξέρω να χορεύει μόνο ξέρει».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.