Στο τρέιλερ η Μαρία Μπεκατώρου, που θα είναι και η οικοδέσποινα της εκπομπής, εμφανίζεται σε ρόλο προστατευτικής μαμάς, ενώ οι τρεις κριτές είναι πάλι στις θέσεις τους για να κρίνουν τις μαγειρικές ικανότητες των μικρών σεφ.
UPD:
«Νομίζετε ότι ξέρετε το Master Chef; Ξανασκεφτείτε το». Με αυτά τα λόγια μας συστήνεται το νέο ριάλιτι του Mega «Junior Master Chef» που κάνει πρεμιέρα στους δέκτες μας τον Νοέμβριο.
Στο τρέιλερ η Μαρία Μπεκατώρου, που θα είναι και η οικοδέσποινα της εκπομπής, εμφανίζεται σε ρόλο προστατευτικής μαμάς, ενώ οι τρεις κριτές (Λευτέρης Λαζάρου, Δημήτρης Σκαρμούτσο και Γιάννης Λουκάκος) είναι πάλι στις θέσεις τους για να κρίνουν τις μαγειρικές ικανότητες των μικρών σεφ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.