Σάσα Σταμάτη: «Είπα ναι στο Battle of the Couples γιατί ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό»
Μίλησε για το νέο της βήμα στην Σταματίνα Τσιμτσιλή
Η Σάσα Σταμάτηβρέθηκε στο Happy Day και μίλησε για όλα στη Σταματίνα Τσιμτσιλή. H εμπειρία της ως couples’coach στο Battle of the Couples, η συνεργασία της με τον Παναγιώτη Βασιλάκο, η αποχή της και η πορεία της στην τηλεόραση, αλλά και το πώς έχει μάθει να λέει «όχι» με τα χρόνια.
Battle of the Couples, Πέμπτη στις 23.00 και Παρασκευή στις 21.00 στον Alpha. Δείτε εδώ τη συνέντευξη:
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.