Άννα Βίσση - Δέσποινα Βανδή: Έγιναν «φίλες» στο Instagram
Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική συνάντηση των δύο θα γίνει πραγματικότητα στις 26 Δεκεμβρίου
Άννα ΒίσσηκαιΔέσποινα Βανδή θα συναντηθούν επί σκηνής στον τελικό του J2US. Η πολυαναμενόμενη συνάντηση των δύο θα γίνει πραγματικότητα στις 26 Δεκεμβρίου και ουσιαστικά θα βάλει τέρμα στη φημολογούμενη κόντρα τους.
Ιδιαίτερο ρόλο στη σύμπραξη Άννας Βίσση - Δέσποινας Βανδή διαδραμάτισε και ο CEO της Panik Entertainment Group, Γιώργος Αρσενάκος, καθώς και οι δύο ανήκουν στο δυναμικό της εταιρείας.
Πλέον, οι δυο τραγουδίστριες ήρθαν πιο κοντά και τα socia media καθώς έκαναν follow η μία την άλλη στο Instagram!
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.