Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programk

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

01:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP Masters 1000 Western & Southern Open

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241

09:00
FOX Sports
Dragons - Sharks
NRL

12:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ελλάδα - Φινλανδία
Euro Beach Soccer

14:00
Eurosport 2
Ζακοπέιν
Αλμα με σκι

14:00
Eurosport 1
Γύρος της Βαργκάρντα
Ποδηλασία, γυναίες

14:00
Novasports 1HD
Ρέντινγκ - Κάρντιφ
EFL Championship

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο - Καρλσρούη
Bundesliga 2

14:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

15:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

16:00
Eurosport 1
ΜπινκΜπανκ Τουρ
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Μπέρμιγχαμ
Diamond League

16:00
Novasports 2HD
Ερεμπρο - Χέκεν
Allsvenskan

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χόφενχαϊμ
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα
Motocross

17:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

17:45
Novasports 1HD
Φέγενορντ - Ουτρέχτη
Eredivisie

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα
Motocross

18:00
Eurosport 1
Arctic Race of Norway
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές - Λεβάντε
LaLiga Santander

18:00
ΕΡΤ Sports HD
Τουρκία - Ιταλία
Τουρνουά Ακρόπολις

18:20
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι - Λέστερ
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου - Λειψία
Bundesliga

20:00
FOX Sports
Dodgers - Braves
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Εσπανιόλ - Σεβίλλη
LaLiga Santander

20:30
ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα - Σερβία
Τουρνουά Ακρόπολις

21:00
Novasports 2HD
Χεράκλες - Αϊντχόφεν
Eredivisie

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
WTA Western & Southern Open

22:00
Novasports 1HD
Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπέτις - Βαγιαδολίδ
LaLiga Santander

22:30
Eurosport 1
Γύρος της Γιούτα
Ποδηλασία

23:00
FOX Sports
Saints - Chargers
NFL

23:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Μπράγκα
Liga NOS

23:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP Masters 1000 Western & Southern Open

23:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Χετάφε
LaLiga Santander

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:20 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ
07:15 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08:15 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
09:05 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
10:05 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ!
10:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
11:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΜΕΓΙΣΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΕΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18:05 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:05 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:20 Ο ΦΑΛΑΚΡΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 Ο ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
02:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
03:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:25 ΜΕΓΙΣΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΕΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ







06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
07:00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΒΙΒΑΛΝΤΙΑΝΟ 2009
12:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
13:00 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
14:00 Η ΖΑΒΟΛΙΑΡΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
18:00 ART WEEK
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
20:00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 CHEVALIER - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
23:45 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:45 ART WEEK
02:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
04:15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
05:10 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ






  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
09:00 Thrive (Ε)
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Παρθένα Ζωή (Ε)
11:45 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μικροί Και Μεγάλοι Εν Δράσει
19:30 Ant1 News
20:45 Τρελές Σφαίρες 33 1/3 (Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
22:15 Πίσω Από Το Παιχνίδι (Concussion)
00:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Μωβ Ροζ (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)









06:00 Beyblade Burst
06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Cleo And Cuquin
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Mariposa Και Η Νεραϊδένια Πριγκίπισσα (Barbie Mariposa And The Fairy Prin
12:00 Wacky Races
12:30 Wabbit
12:50 Μπετόβεν: Το Κυνήγι Του Θησαυρού (Beethoven's Treasure Tail)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
17:00 Life Is A Beach
17:30 Mom - 4ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 3ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Αττίλας, Ο Κατακτητής (Attila The Hun)
00:45 R.I.P.D.: Μπάτσοι Από Άλλο Κόσμο (R.I.P.D.)
01:15 Παρενέργειες (Side Effects)
02:00 Lorenzo's oil
02:30 Χάρηκα Που Σε Γνώρισα (Seeking A Friend For The End Of The World)
03:30 Ηρακλής (Hercules: Τhe Legendary Journeys) - 4ος Κύκλος
04:45 Traction (Ε)
05:00 Ηρακλής Κ4
06:00 Beyblade Burst










06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
07:10 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Στο Δρόμο (Ε)
10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
11:00 60' Ελλάδα, IV (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:50 Αλίμονο Στους Νέους
16:50 Kitchen Lab (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:00 Σχολή Ναυτικών Δοκίμων: Annapolis
23:00 Η Μεγάλη Ληστεία (American Heist)
01:00 Το Χρώμα Της Νύχτας (Color Of Night)
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος Κύκλος, ΙΙ (Ε)
03:30 World Party (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:10 Πες Μου Ναι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Mεγάλοι Έλληνες (Ε)
07:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Food N' Friends (Ε)
13:00 Dot. (Ε)
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:40 Η Κόρη Μου (Ε)
15:25 Η κόρη μου
16:15 The Tourίστες
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Ταξίδι Στο Νησί Της Φαντασίας (Nim's Island)
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
23:20 WWE - Smackdown Live
23:30 WWE Smackdown Live
00:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
01:15 Deadly Women - 8ος Κύκλος
01:30 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
02:15 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
03:30 Deadly Women - 8ος Κύκλος
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 The Tourίστες (Ε)
05:30 Magazino
06:00 Πρωινή Ενημέρωση








06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:40 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:30 Chicago Fire (Ε)
17:30 Saving Hope (Ε)
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle (Ε)
20:00 Scandal (E)
21:00 Sabotage
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Sabotage
22:45 Mayday (Ε)
23:45 Castle (Ε)
00:30 Saving Hope (Ε)
00:45 Saving Hope (Ε)
01:30 Chicago Fire (Ε)
01:45 Chicago Fire (Ε)
02:30 Vice (Ε)
02:45 Vice (Ε)
04:15 Mayday (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)






06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
08:00 Revenge Body (Ε)
09:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
10:45 Ο Σεξοκυνηγός
13:00 Άριστη Γεύση Best
14:00 Open News
14:30 Και Οι 14 ήταν Υπέροχοι
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ήρθε Ο Έρωτας Στην Πόλη (Men In Town)
18:55 Open News
20:00 Βοήθεια Με Παντρεύουνε / Οικογένεια Παπαδοπούλου
22:00 Chocolat
00:30 Oscar Pistorius Blade Runner Killer
00:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:15 Η Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
02:40 NCIS - 8ος Κύκλος
03:40 Καλοκαίρι #Νot (Ε)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι








06:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ 2017 ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
16:00 ΑΤΤΙΛΑ ΜΑΡΣΕΛ: Ο ΠΙΑΝΙΣΤΑΣ
18:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
20:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
21:00 Η ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
22:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
22:30 ΣΕ ΜΙΑ ΑΥΛΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
00:15 MAGNETIC FIDELITY: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΓΑΠΗΣ
01:15 Η ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
02:15 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
02:45 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
03:15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ







06:00 Drake & Josh
06:30 Drake & Josh
07:00 Wallykazam!
07:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:00 To Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
09:00 Top Wing
09:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
10:00 Paw Patrol
10:30 44 Γάτες
11:00 Butterbean's Cafe
11:30 Σίμερ & Σάιν
12:00 Lego Friends
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Ξαδέρφια Mαζί
16:00 Kung Fu Panda
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Transformers Cyberverse
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 The Haunted Hathaways
01:25 The Haunted Hathaways
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh







09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 Ο ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kalogritsas_mak

Η υπόθεση αφορά σε διαμέρισμα 107 τετραγωνικών μέτρων, το οποίο βρίσκεται στη Νέα Σμύρνη και έχει κατασχεθεί για χρέη ύψους 19,3 χιλιάδων ευρώ - Στις 13 Νοεμβρίου θα προχωρήσει η διαδικασία, σε περίπτωση που η  εταιρεία δεν πετύχει ανακοπή

1
simaia_kypros__1_

Ο «πρωθυπουργός» και ο «υπουργός παιδείας» στα κατεχόμενα πήγαν στο δημοτικό σχολείο απ' όπου ο 16χρονος Ελληνοκύπριος υπέστειλε την τουρκική σημαία και παρέδωσαν μια καινούρια - Διέρρευσε από τα κατεχόμενα, η επιστολή που έστειλε ο πατέρας  του 16χρονου, στον Ακιντζί 

antwniadou1

«Από την υπουργό Παιδείας, κυρία Νίκη Κεραμέως, η οποία μας τίμησε με την παρουσία της, ζητήσαμε απλώς να απονείμει το βραβείο, όπως ακριβώς ζητήσαμε και από άλλους παρισταμένους υπουργούς» αναφέρουν οι διοργανωτές

1