Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Daytona Coke Zero Sugar 400

08:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Indonesia

09:10
FOX Sports
Broncos - Titans
NRL

11:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Indonesia

13:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, ημιτελικά ανδρών

14:05
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

14:30
Eurosport 2
Porsche Supercup
Silverstone, United Kingdom

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
Αγώνας

16:00
Novasports 1HD
Γκέτεμποργκ - Κάλμαρ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
Αγώνας

16:30
FOX Sports
Extreme Sailing Series
Πορτογαλία

17:00
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

18:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, μικρός τελικός ανδρών

18:45
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

19:20
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, τελικός ανδρών

20:00
FOX Sports
Blue Jays - Yankees
MLB

21:00
ΕΡΤ2
LG Aegeanball Festival
Σύρος

23:00
FOX Sports
Diamondbacks - Padres
MLB


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:10 Φόρτσα Πατρίδα Κ2 Φόρτσα Πατρίδα
06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
10:35 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
11:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το αλάτι της Γης
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018
19:00 Becoming Zlatan
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018
00:00 ΗΠΑ: Καταπολέμηση της Διαφθοράς
01:00 Becoming Zlatan
02:40 Προσωπικά
03:35 Το αλάτι της Γης
05:25 Από Πέτρα και Χρόνο
05:55 Πρώτη Είδηση


 

06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
08:00 Πολυαρχιερατικό συλλείτουργο
11:00 Delos 2015
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Auto Moto ΕΡΤ
15:00 Formula 1 2018 - Grand Prix Βρετανίας (Μ) Δοκιμαστικά
16:10 Formula 1 2018 - Grand Prix Βρετανίας (Ζ) Αγώνας
18:15 Art week
19:15 Snow monkeys
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 LG Aegean Ball Festival LIVE
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Κι αν φύγω... θα ξανάρθω
01:15 Art week
02:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Εν Συνόλω
04:00 Άξιον Εστί
05:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
05:30 Delos 2015



 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Αννέ
16:45 Πλάκα κάνεις
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Mrs Doubtfire
02:15 VICE Specials
03:15 Jackass 3D
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 C' est La Vie
02:40 Παλίρροια
03:10 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες


 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Barbie (Μπάρμπι): Σχολείο για πριγκίπισσες
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:00 Tom and Jerry Show
13:10 Σιδερένιος γίγαντας
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Mamma Mia!
19:55 STAR News
21:00 Ο άνθρωπος της καρπαζιάς
23:15 Διαφθορά στη Νέα Ορλεάνη
01:45 Θανάσιμη εκτέλεση
03:45 Covert affairs Covert affairs - 3ος κύκλος
04:45 Ever after high: Στη χώρα των θαυμάτων


 

06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Αγάπη μου, μεγέθυνα το παιδί
15:40 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:40 Mad Video Music Awards 2018
01:10 Καμιά δεν είναι τέλεια
03:15 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:10 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
05:10 Εικόνες
05:50 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος



 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
13:00 Ιστορίες
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ελληνικό πρόγραμμα
16:30 Happy traveller
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Dot.com
18:45 Kitchen Lab
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Το δέντρο της ζωής
04:00 Frozen planet
05:00 7 Ημέρες


 

06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
13:00 Γεύσεις και Οίνος
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Έρωτας κλέφτης
05:00 Μαύρος ωκεανός


 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Έξω Φτώχεια Και Καλή Καρδιά
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:45 Το Φονικό Καρτέλ (The Snitch Cartel)
02:00 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
04:15 Ανάμεσα (Ε)
05:00 Οff Camera (Ε)
06:00 Circo (Ε)



 

06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
08:50 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
10:30 RUN GREECE- ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018- OLYMPIA MASTERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Ο κυρίαρχος του παιχνιδιου
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh


 

09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Το γαλάζιο πουλί
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα
22:00 Διαλύοντας τον Χάρυ
23:30 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

tah_kne

Η 17χρονη Παλαιστίνια που χαστούκισε Ισραηλινό στρατιώτη και φυλακίστηκε για πολλούς μήνες, παραχώρησε συνέντευξη Τύπου στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ

agrinio_19xroni_arthro

Το αιματηρό περιστατικό σημειώθηκε κατά τη διάρκεια της πορείας στο Αγρίνιο για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα - Η 19χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο πρόσωπο και παραμένει στο νοσοκομείο, με την κατάσταση της υγείας της να παρουσιάζει βελτίωση

10
kosmimatopwleio_omonoia_arthro

Σύμφωνα με πηγές της Αστυνομίας, στο σημείο του κοσμηματοπωλείου της οδού Γλάδστωνος βρέθηκε ένα μαχαίρι, το οποίο αναμένεται να εξεταστεί από τους ειδικούς, προκειμένου να διαπιστωθεί εάν φέρει αποτυπώματα του 33χρονου - Αναζητείται ακόμα ο δεύτερος άνδρας που τον κλώτσησε μαζί με τον κοσμηματοπώλη

13
kon

Ο βουλευτής δήλωσε ότι τα άτομα που του επιτέθηκαν ανήκουν στον χώρο της ακροδεξιάς - Μαξίμου: Θα βρεθούν άμεσα οι φασίστες και θα οδηγηθούν στη Δικαιοσύνη - Νοσηλεύεται στο νοσοκομείο

26