Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Daytona Coke Zero Sugar 400

08:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Indonesia

09:10
FOX Sports
Broncos - Titans
NRL

11:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Indonesia

13:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, ημιτελικά ανδρών

14:05
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

14:30
Eurosport 2
Porsche Supercup
Silverstone, United Kingdom

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
Αγώνας

16:00
Novasports 1HD
Γκέτεμποργκ - Κάλμαρ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
Αγώνας

16:30
FOX Sports
Extreme Sailing Series
Πορτογαλία

17:00
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

18:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, μικρός τελικός ανδρών

18:45
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

19:20
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, τελικός ανδρών

20:00
FOX Sports
Blue Jays - Yankees
MLB

21:00
ΕΡΤ2
LG Aegeanball Festival
Σύρος

23:00
FOX Sports
Diamondbacks - Padres
MLB


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:10 Φόρτσα Πατρίδα Κ2 Φόρτσα Πατρίδα
06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
10:35 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
11:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το αλάτι της Γης
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018
19:00 Becoming Zlatan
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018
00:00 ΗΠΑ: Καταπολέμηση της Διαφθοράς
01:00 Becoming Zlatan
02:40 Προσωπικά
03:35 Το αλάτι της Γης
05:25 Από Πέτρα και Χρόνο
05:55 Πρώτη Είδηση


 

06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
08:00 Πολυαρχιερατικό συλλείτουργο
11:00 Delos 2015
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Auto Moto ΕΡΤ
15:00 Formula 1 2018 - Grand Prix Βρετανίας (Μ) Δοκιμαστικά
16:10 Formula 1 2018 - Grand Prix Βρετανίας (Ζ) Αγώνας
18:15 Art week
19:15 Snow monkeys
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 LG Aegean Ball Festival LIVE
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Κι αν φύγω... θα ξανάρθω
01:15 Art week
02:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Εν Συνόλω
04:00 Άξιον Εστί
05:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
05:30 Delos 2015



 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Αννέ
16:45 Πλάκα κάνεις
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Mrs Doubtfire
02:15 VICE Specials
03:15 Jackass 3D
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 C' est La Vie
02:40 Παλίρροια
03:10 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες


 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Barbie (Μπάρμπι): Σχολείο για πριγκίπισσες
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:00 Tom and Jerry Show
13:10 Σιδερένιος γίγαντας
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Mamma Mia!
19:55 STAR News
21:00 Ο άνθρωπος της καρπαζιάς
23:15 Διαφθορά στη Νέα Ορλεάνη
01:45 Θανάσιμη εκτέλεση
03:45 Covert affairs Covert affairs - 3ος κύκλος
04:45 Ever after high: Στη χώρα των θαυμάτων


 

06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Αγάπη μου, μεγέθυνα το παιδί
15:40 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:40 Mad Video Music Awards 2018
01:10 Καμιά δεν είναι τέλεια
03:15 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:10 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
05:10 Εικόνες
05:50 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος



 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
13:00 Ιστορίες
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ελληνικό πρόγραμμα
16:30 Happy traveller
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Dot.com
18:45 Kitchen Lab
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Το δέντρο της ζωής
04:00 Frozen planet
05:00 7 Ημέρες


 

06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
13:00 Γεύσεις και Οίνος
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Έρωτας κλέφτης
05:00 Μαύρος ωκεανός


 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Έξω Φτώχεια Και Καλή Καρδιά
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:45 Το Φονικό Καρτέλ (The Snitch Cartel)
02:00 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
04:15 Ανάμεσα (Ε)
05:00 Οff Camera (Ε)
06:00 Circo (Ε)



 

06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
08:50 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
10:30 RUN GREECE- ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018- OLYMPIA MASTERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Ο κυρίαρχος του παιχνιδιου
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh


 

09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Το γαλάζιο πουλί
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα
22:00 Διαλύοντας τον Χάρυ
23:30 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης