Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

«ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: ΚΑΖΙΝΟ» Πρεμιέρα
Novacinema1HD στις 22:00
Εχοντας χάσει τα χρήματα για τις σπουδές της κόρης τους και αδυνατώντας να βρουν άλλη λύση, ο Σκοτ και η Κέιτ ανοίγουν ένα παράνομο καζίνο στο υπόγειο του γείτονα και... τώρα πια συνεργάτη τους! Μία σπαρταριστή κωμωδία με τους Γουίλ Φέρελ και Εϊμι Πόλερ. Το πρωταγωνιστικό δίδυμο πλαισιώνουν οι Τζέρεμι Ρένερ και Τζέισον Μαντζούκας, ενώ τη σκηνοθεσία υπογράφει ο Αντριου Τζέι Κοέν.

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
STAR, 17:45
Δύο κορυφαίοι μυστικοί πράκτορες συμβαίνει να είναι και καλύτεροι φίλοι, που δεν αφήνουν τίποτα και κανέναν να μπει ανάμεσά τους. Αυτό ισχύει μέχρι τη στιγμή, που ερωτεύονται την ίδια γυναίκα. Τότε, ένας ανεξέλεγκτος πόλεμος ξεσπά, καθώς οι δύο κατάσκοποι μάχονται με συστήματα παρακολούθησης τελευταίας τεχνολογίας, προηγμένες στρατηγικές αλλά και ένα οπλοστάσιο τόσο ισχυρό, που είναι ικανό να σβήσει μια μικρή χώρα από τον χάρτη... Ρις Γουίδερσπουν, Τομ Χάρντι, Κρις Πάιν, Τιλ Σβάιγκερ, Τσέλσι Χάντερ

Έρχεται τη νύχτα
COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Καθώς μια αφύσικη απειλή τρομοκρατεί τον κόσμο, ένας άντρας με τη σύζυγό του και τον γιο τους θα βρουν την ασφάλεια σε ένα σπίτι στο δάσος. Η άφιξη, όμως, μιας νέας οικογένειας που αναζητά καταφύγιο θα διαταράξει τις ισορροπίες. Τζόελ Έτζερτον, Κρίστοφερ Άμποτ, Κάρμεν Ετζόγκο


Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπιλμπάο - Μπασκόνια
Liga Endesa

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε - Λάτσιο
Serie A

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Ισπανία
Αγώνας

17:00
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή - Σπάρτη
Football League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ - Μπράιτον
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός - Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Κολοσσός - Άρης
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Ρέθυμνο - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Λαύριο - Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Κόροιβος - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑΕΚ - Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

18:00
Ert.gr
Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
Α1 γυναικών - 2ος τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Champions League
Τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα - Γιουβέντους
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε - Μπαρτσελόνα
La Liga


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:30 GREEKS - A LEAGUE: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:50 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:10 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ - ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΤΗΣ ΕΡΤ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 AUTO MOTO EΡΤ
15:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
16:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
18:10 ART WEEK
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:10 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
20:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΑ
01:15 ART WEEK
02:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
04:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
05:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Οι Δύο Ατσίδες Και Το Πονηρό Ποντίκι (Mousehunt)
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Τέντυ Μπόι, Αγάπη Μου
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 Vice Specials (Ε)
02:00 Λόλα (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
19:00 Μάλιστα, Σεφ! (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Safe sex
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:10 Bellas TV (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 Miraculous Lady Bug
11:00 DC Superhero Girls
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος - Β' Μέρος
12:00 Η Μία και Εγώ - 3ος Κύκλος
12:30 Wabbit
12:40 Scooby Doo! Rock And Roll Mystery
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Αυτό Θα Πει Πόλεμος
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Μακρυκωσταίοι Και Κοντογιώργηδες
00:00 Το Άδυτο
02:15 Money Drop (Ε)
03:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:30 Prancer Returns
05:15 Ζίνα





06:30 Tv Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Καλά Να Πάθεις (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ο Δυναστείας
15:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, III (Ε)
16:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Αρμαγεδδών
00:15 Η Μεγάλη Ληστεία
02:15 Ο Δυναστείας
03:00 Εγώ και το... πουλί μου
04:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Taekwondo Ρόδος 2018
02:00 Ένοχα Ψέματα (Trials Of Cate McCall)
04:00 Why Planes Crash
05:15 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα







06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Έρωτας Χωρίς Δεσμεύσεις (Sleeping With Other People)
23:30 Απόλυτη Εκδίκηση 5: Θανάσιμη Πτώση (True Justice 5/6)
01:20 Η Κρουαζιέρα Του Έρωτα
03:15 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Έρωτας Χωρίς Δεσμεύσεις (Sleeping With Other People)
23:30 Απόλυτη Εκδίκηση 5: Θανάσιμη Πτώση (True Justice 5/6)
01:20 Η Κρουαζιέρα Του Έρωτα
03:15 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 AUTO MOTO EΡΤ
15:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
16:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
18:10 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:30 GREEKS - A LEAGUE: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:50 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:10 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ





06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
09:00 Ο DVORÁK ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ
10:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΣΠΑΡΤΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 BALA LOCA
02:00 Ο DVORÁK ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ
03:30 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
04:30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ / ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 Η ΑΝΕΜΟΘΥΕΛΛΑ 2
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ 2/2
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

apth

«Να μην θεωρείται ο πανεπιστημιακός χώρος, που πληρώνει ο Ελληνας φορολογούμενος, ως χώρος ανοχής παράνομων δραστηριοτήτων, από διακίνηση ναρκωτικών μέχρι τέτοιου είδους επεισόδια», δήλωσε ο κοσμήτωρας Κώστας Κατσιφαράκης