Τροχαίο δυστύχημα στο Ναύπλιο: Νεκρός ένας 36χρονος
Η 33χρονη συνεπιβάτιδα της μηχανής τραυματίστηκε ελαφριά
Την ζωή του έχασε ένας 36χρονος οδηγός, αναβάτης δίκυκλης μοτοσικλέτας, όταν εξετράπη της πορείας της και έπεσε σε διπλανό ρέμα.
Η 33χρονη συνεπιβάτιδα της μηχανής τραυματίστηκε ελαφριά.
Κλείσιμο
Το δυσάρεστο συμβάν, έγινε σήμερα στις 5.30 το πρωί, στο 3 χλμ. του επαρχιακού δρόμου Ναυπλίου – Αγίου Ανδριανού Αργολίδας. Η μηχανή κατευθυνόταν προς τον Αγίου Ανδριανό.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.