Ελένη Βιτάλη: Πάει Φάληρο με νέα τραγούδια στις αποσκευές της
Μια καλοκαιρινή συναυλία της ερμηνεύτριας στο Faliro Summer Theater
Είναι μία από τις μεγαλύτερες γυναικείες φωνές που έχει «γεννήσει» η Ελλάδα. ΗΕλένη Βιτάλη, η τραγουδίστρια που συνεπαίρνει, δεκαετίες τώρα, το κοινό με τις ερμηνείες της, θα βρεθεί στις 27 Ιουλίου, στο Faliro Summer Theater για μια μοναδική βραδιά.
Η δημιουργός διαχρονικών τραγουδιών και εξαιρετική ερμηνεύτρια μεγάλων επιτυχιών θα εμφανιστεί στη σκηνή του Φαλήρου έχοντας έναν καινούριο δίσκο στις αποσκευές της, με τραγούδια σε μουσική Τάκη Σούκα και στίχους Ελένης Φωτάκη καθώς επίσης και νέα κομμάτια του Σταμάτη Κραουνάκη. Αυτά θα ερμηνεύσει επί σκηνή μαζί με επιλογές από σύνολο της μουσικής της διαδρομής.
Προσκεκλημένος της θα είναι ο συνθέτης Χρήστος Νικολόπουλος ενώ μαζί της θα είναι επίσης οι δυναμικοί και ανατρεπτικοί ΤΖΟΥΜ, με τον Νίκο Ξύδη στη φωνή και τις ενορχηστρώσεις ενώ
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.