PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Στην Ιερά Οδό

Για σουβλάκι... όπως παλιά!

Για σουβλάκι... όπως παλιά!
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Το «Για σουβλάκι» άνοιξε πρόσφατα στην Ιερά οδό στο Αιγάλεω...

Άνοιξε πρόσφατα στην Ιερά οδό στο Αιγάλεω το «Για σουβλάκι». Πρόκειται για ένα ψητοπωλείο νέας γενιάς, που εκτός από ένας όμορφος χώρος, σε κερδίζει αμέσως με τις μοναδικές του γεύσεις.

Ζουμερά, χειροποίητα σουβλάκια από χοιρινό και κοτόπουλα, ολόφρεσκα μπιφτέκια από φρεσκοκομμένο μοσχαρίσιο κιμά, λουκάνικα από αγριογούρουνο και Μετσοβίτικο κοντοσούβλι συνοδευμένο με γαλοτύρι από τον Πλαταμώνα!

Με ένα logo που παραπέμπει σε διαφημιστική καμπάνια προηγουμένων δεκαετιών το «Για σουβλάκι» κέρδισε αμέσως την προτίμηση των καταναλωτών.
   
Δείτε παρακάτω φωτογραφίες...












Δαμιανος10/03/201200:09

Σέ εννα πολύ ομορφο και φιλικό χώρο εφαγα το καλύτερο καλαμάκι κοτόπουλο πού εχω φαει ποτέ,δοκίμασα(δυστυχως τό πολύ τό εφαγε η φίλη μου) εννα απαιχτο πεντανόστιμο μπιφτέκι,και ειπιαμε εννα φοβερό ροζέ κρασί(δέν θυμάμαι τό ονομά του) Μερίδες..Large! Ο ιδιοκτήτης μάς κέρασε (να τό δοκιμά σουμε)τό γαλοτύρι.Τί νά πώ εγω τό ηξερα ως αλοιφή ενώ αυτό ηταν με κομάτια φέτας κα'ι γέυση απερίγραπτη.Τελικά τό μαγαζί μέ κέρδισε.Μπράβο τους.

Απάντηση
Κωστας09/03/201211:32

Τωρα με την κριση πραγματι εχουν γινη πολλα σουβλατζιδικα αλλα αυτο ανταγωνιστικα ειναι υπερ της ποιοτητας για τον καταναλωτη.Το συγκεκριμενο καταστημα το επισκεφτηκα την πρωτη φορα με την επιφυλαξη του καινουργιου.Απο τοτε το επισκεπτομαι συχνα διοτι προκειται για εννα πολυ καθαρο καταστημα τοσο στον χωρο του οσο και στο φαγητο του. Το λατρεψα για τα ζουμερα καλαμακια του,το υπεροχο Μετσοβιτικο κοντοσουβλι του(μεχρι τωρα το ετρωγα μονο οταν επισκεπτομουν την πλατεια του Μετσοβου) και το απιστευτα γευστικο μπιφτεκι του που τρελενει τα παιδια μου. Χωρις να ειναι ακριβο ειναι εννας χωρος που ελειπε απο το Αιγαλεω.Ας προσεξει λοιπον ο ιδιοκτητης να μη χαλαση την ποιοτητα του με το περασμα του χρονου.

Απάντηση
ΑΝΝΟΥΛΑ08/03/201221:01

Πραγματικά τρομερό φαγητό και σε πολύ καλές τιμές. Έψαχνα καιρό να βρω ένα μαγαζί με καλό σουβλάκι για να πηγαίνω με την οικογένεια μου. Και πολύ ωραίο περιβάλλον. Μπράβο!

Απάντηση
ελενη08/03/201220:42

φανταστικο μαγαζι με τρομερο φαγητο!!ειχα πολλα χρονια να φαω τετοιο σουβλακι!! προσοχη παιδια: μη χασετε το γαλοτυρι απο τον πλαταμωνα!!!!!!!! μοναδικη,υπεροχη,εξαιρετικη δουλεια! και παλι μπραβο!!

Απάντηση
Μαριάννα08/03/201216:06

Νίκο πάλι καλά που ανοίγουν και τέτοια μαγαζιά... Εγώ συμπτωματικά πήγα και έφαγα εκεί την περασμένη εβδομάδα και είδα πραγματικά έχουν πολύ προσεγμένα και γευστικά, χειροποίητα προιόντα σε σχέση με άλλα σουβλατζίδικα που έχω φάει τα οποία είναι μέσα στη λίγδα...

Απάντηση
giannis08/03/201213:03

Ρε Νίκο και εσύ "έλεος", τι θέλετε δηλαδή; Να κλείνουν και όχι να ανοίγουν επιχειρήσεις και καταστήματα; Σας ενοχλεί μία προσπάθεια που μπορεί να κάνει κάποιος άνθρωπος; Και τι εννοείς ρε Νίκο όταν λες για ανάπτυξη; Πρέπει να ανοίγουν όλοι εργοστάσια για να πειστείς ότι αυτή είναι ανάπτυξη;

Απάντηση
Νίκος08/03/201212:54

Χιλιάδες σουβλατζίδικα έχουν ανοίξει τον τελευταίο χρόνο. Όλη η Αθήνα ένα ατέλειωτο σουβλατζίδικο. Το ίδιο συμβαίνει και με ζαχαροπλαστεία και φούρνους. Ας είναι καλά η ανάπτυξη.

Απάντηση