Μέσι: Επέστρεψε στη δράση και σκόραρε μέσα σε δέκα λεπτά - Δείτε βίντεο

Βρήκε δίχτυα στο ματς της Ίντερ Μαϊάμι,  ωστόσο η ομάδα του έμεινε στο 2-2 απέναντι στο Κολοράντο

messi_miami
Ο Λιονέλ Μέσι είναι και πάλι εδώ! Σχεδόν τρεις εβδομάδες μετά την προηγούμενη του συμμετοχή, ο Αργεντινός σούπερ σταρ επέστρεψε και πάλι στους αγωνιστικούς χώρους, παίζοντας για σχεδόν ένα ημίχρονο στην ισοπαλία με 2-2 της Ίντερ Μαϊάμι απέναντι στο Κολοράντο.

Ο Pulga δεν ήταν έτοιμος για 90λεπτο και έτσι ο Τάτα Μαρτίνο τον έριξε στο γήπεδο με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

Δέκα λεπτά μετά την είσοδο του, ο Μέσι κατάφερε να σκοράρει με πλασέ λίγο έξω από την περιοχή, ισοφαρίζοντας για την ομάδα του Ντέιβιντ Μπέκαμ.

Μάλιστα, τρία λεπτά αργότερα ο Μέσι άνοιξε την άμυνα του Κολοράντο με μια κάθετη πάσα και στη συνέχεια ο Ρούιθ σέρβιρε στον Αλόνσο για την ανατροπή της Ίντερ Μαϊάμι.

Η ομάδα από τη Φλόριντα ωστόσο δεν κατάφερε να πάρει το «τρίποντο» καθώς το Κολοράντο βρήκε γκολ ισοφάρισης στο 88ο λεπτό για το τελικό 2-2.

Στην Ίμπιζα οι τουρίστες «ξεσπιτώνουν» τους ντόπιους - Στα ύψη τα ενοίκια, κοιμούνται στα αυτοκίνητά τους!

Σε απολογία δύο παιδαγωγοί στην Αλεξανδρούπολη - Καταγγελίες ότι έκλειναν 3χρονα σε σκοτεινή αποθήκη

Ο Τραμπ εξασφάλισε σε δεξίωση για την προεκλογική του εκστρατεία περισσότερα από 50 εκατ. δολάρια