Πριν από λίγους μήνες στο ΣΕΦ αποσύρθηκε από τον Ολυμπιακό η φανέλα του Βασίλη Σπανούλη και σήμερα στο ίδιο γήπεδο κάνει το ντεμπούτο του ως ομοσπονδιακός προπονητής.
Η Ελλάδα αντιμετωπίζει την Τσεχία για τα προκριματικά του Eurobasket 2025 και ο κόσμος γέμισε το ΣΕΦ αφού από νωρίς το πρωί η ομοσπονδία ανακοίνωσε sold out.
Η σύζυγος του Βασίλη Σπανούλη δεν θα μπορούσε να χάσει την πρεμιέρα του και κατηφόρισε στο ΣΕΦ για να τον καμαρώσει. Θυμίζουμε το ζευγάρι έχει αποκτήσει έξι παιδιά!
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.