Ο Νοτιοκορεάτης Χουάνγκ Ιν Μπεόμ είναι στην Ελλάδα από το μεσημέρι της Τρίτης και εφόσον περάσει από εργομετρικά θα υπογράψει το συμβόλαιο που του προτείνουν οι πρωταθλητές. Τον 25χρονο μέσο υποδέχτηκε στο αεροδρόμιο ο διευθυντής επικοινωνίας τη ΠΑΕ, Γρηγόρης Μπάτης.
Ο ίδιος, πριν πετάξει για τη χώρα μας, μίλησε σε συμπατριώτες του δηλώντας ότι είναι έτοιμος να αποδείξει πως έχει εξελιχτεί ως παίκτης. Ενώ δεν δίστασε να πει και τι του είπαν οι Καραπαπάς-Μπέντο.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.