Champions League, Μαρσέιγ - Ολυμπιακός 2-1: Η τεράστια ευκαιρία του Σισέ για την ισοφάριση στο 93'-Δείτε βίντεο

Απο μοιραίος λόγω του πέναλτι που χρεώθηκε στο 55΄ και έβαλε στο ματς τους Γάλλους, παραλίγο...ήρωας!

5196973
Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα με τη Μαρσέιγ για την 5η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Champions League, ο Ολυμπιακός άγγιξε την ισοφάριση  στο Βελοντρόμ με τον Σισέ!

Ο Σισέ μετά από κεφαλιά του Σουντανί μπροστά από το τέρμα του Μανταντά πήγε να πιάσει ένα δυνατό σουτ και να ισοφαρίσει σε 2-2, αλλά η μπάλα κόντραρε πάνω στον Άλβαρο και η Μαρσέιγ γλίτωσε το γκολ!

Πηγη:gazzetta.gr

Το μήνυμα του Μαραντόνα για τον γιο του λίγες ώρες πριν πεθάνει - «Πρόσεχε τον άγγελό μου»

Δείτε βίντεο με όλα τα γκολ του Champions League

Champions League, Μαρσέιγ-Ολυμπιακός 2-1 - Άδικη ήττα με δύο πέναλτι- Δείτε τα γκολ