Μουντιάλ 2022: Ο Γουίλιαμς πήγε να γίνει ο Μπουχαλάκης της Γκάνας και να ισοφαρίσει στο 100' την Πορτογαλία

Ο Ινάκι Γουίλιαμς βρέθηκε πίσω από τον Κόστα και την ώρα που πήγε  να κλέψει τη μπάλα και να σκοράρει γλίστρησε και έπεσε - Επική αντίδραση Ρονάλντο

gkol
Τον Μάρτιο του 2021 ο Ανδρέας Μπουχαλάκης σε παιχνίδι του Άρη με τον Ολυμπιακό βρέθηκε πίσω από τον Κουέστα τον αιφνιδίασε και στο 87' ισοφάρισε με απίθανο γκολ για την ομάδα του.

Κάτι παρόμοιο θέλησε να κάνει στο 110' του αγώνα της Πορτογαλίας με την Γκάνα στο Μουντιάλ του Κατάρ ο Ινάκι Γουίλιαμς.
Άρης - Ολυμπιακός (1-1) Highlights - Κύπελλο Ελλάδας 2020/21 - 4/3/2021 | COSMOTE SPORT HD

Το παιχνίδι ήταν στο 3-2 και στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων με τον άσο της Γκάνας ξαφνικά να βρίσκεται πίσω από τον Πορτογάλο τερματοφύλακα.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cokpv8jnsf6p)

Έτρεξε για να κλέψει την μπάλα και να γυρίσει και να ισοφαρίσει αλλά γλίστρησε και η μεγάλη ευκαιρία χάθηκε! Στον πάγκο ο Ρονάλντο τραβούσε τα μαλλιά του!

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cokqf6roabqp)

Δεν ξέρουμε εάν ο άσος της Αθλέτικ Μπιλμπάο είχε δει την φάση του Μπουχαλάκη αλλά το σίγουρο είναι πως δεν πέτυχε να την αντιγράψει.

Θεσσαλονίκη: Παραδόθηκε ο 26χρονος για την παράσυρση της 21χρονης

Μουντιάλ 2022: Ανατριχιαστική η ακτινογραφία στο κρανίο του Σαουδάραβα παίκτη μετά τη σύγκρουση με τον τερματοφύλακα

Κιβωτός του Κόσμου: Πρώην στέλεχος άδειασε θυρίδα με άκρα μυστικότητα