Η τραγουδίστρια μίλησε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» κι αρχικά, ανέφερε για τον αγαπημένο της: «Γνωριστήκαμε μέσω της δουλειάς. Γράφει μουσική χρόνια τώρα... ».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d1eabp8j1nnd)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, περιέγραψε το πώς γνωρίστηκαν και πώς προέκυψε ο έρωτας μεταξύ τους.
«Κάναμε ένα τραγούδι μαζί, το οποίο πήγε και καλά. Δεν είχαμε ερωτευτεί τότε, αλλά ξεκινούσε και μετά έγινε ένα μπαμ. Ούτε εγώ το περίμενα, ερωτευτήκαμε πραγματικά», τόνισε η Έλενα Τσαγκρινού.
Τέλος, πρόσθεσε για τη σχέση τους, αλλά και τη συνεργασία τους στη μουσική: «Δουλεύουμε πολύ. Ετοιμάζουμε διάφορα τραγούδια και νιώθω μια στήριξη και σε αυτόν τον τομέα».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.