Η γνωστή ηθοποιός οργάνωσε ένα baby shower για να ανακοινώσει στους φίλους και την οικογένειά της αν θα κάνει αγόρι ή κορίτσι.
Ανάρτησε μάλιστα, μερικές φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, για να μοιραστεί τα ευχάριστα νέα με το κοινό της.
Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Βασιλική Τρουφάκου περιμένει αγόρι. Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε αρχικά: «Είναι αγόρι».
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «-Είχες και στο χωριό σου baby shower? - ΌΧΙ! Όμως, πέρασα τοσο, μα τόσο, μα τόσο ωραία. Δεν θα ξανακοροϊδεψω ποτέ ξανά τα baby shower. Είναι πολύ ωραία αμερικανική παράδοση».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.