Η παίκτρια της μπλε ομάδας αντέδρασε με τον τρόπο που προσπάθησε ο παίκτης της Κόκκινης να επέμβει στο παιχνίδι φωνάζοντας και τον έσπρωξε. «Μαζέψτε τη» φαίνεται να είπε ο Γιάννης πιθανότατα σε άνθρωπο της παραγωγής.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0rqyt9hqatl)
Ύστερα, αποκάλεσε τη Σταυρούλα «νούμερο» με την ίδια να το ακούει. «Νούμερο είσαι εσύ, ψευτοάντρα» του απάντησε έξαλλη και τον χειροκρότησε ειρωνικά, λέγοντάς του «μπράβο».
Τη νίκη στην 3η ασυλία πήραν με 12-10 οι Μπλε με τη Σταυρούλα να φέρνει τον τελευταίο πόντο κόντρα στην Δαλάκα, με τη νίκη να είναι αφιερωμένη στον Σάββα και τον γιο του.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0rscr94czk9)
Κλείσιμο
Η κόντρα Σταυρούλας - Περπατάρη συνεχίστηκε και μετά το τέλος του αγώνα με την παίκτρια των Μπλε να λέει ότι την ενόχλησε περισσότερο όταν ο αντίπαλός της είπε «πάρτε την από εδώ γιατί θα της ρίξω κανένα χαστούκι» με τον Σταμάτη Ταλαδιανό να ρίχνει λάδι στη φωτιά και η ένταση να ανεβαίνει επικίνδυνα.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0rsqo3h8iuh)
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0rt5d9c6me1)
Όταν τα πράγματα ηρέμισαν ο Γιάννης Περπατάρης ξεκαθάρισε πως ποτέ δεν θα έκανε κίνηση να χτυπήσει τη Σταυρούλα, τονίζοντας πως εκείνη τον έσπρωξε, ενώ η Ασημίνα Χατζηανδρέου στάθηκε στην πολύ καλή σχέση που είχε ο Γιάννης με τη Σταυρούλα λέγοντας ότι «έχουν ζήσει κάτι παραπάνω εδώ μέσα και δεν θα της έκανε κακό».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.