Η παρουσιάστρια μίλησε στο περιοδικό «ΟΚ!» και ανέφερε αρχικά, για ποιον λόγο προτιμά να κρατά την προσωπική της ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.
«Έχω ανάγκη την ιδιωτικότητα. Είναι ο τρόπος ζωής μου αυτός. Δεν είχε κάποια επικοινωνιακή τακτική ο γάμος μου. Έτσι ήμουν, είμαι και έτσι θα συνεχίσω. Η ιδιωτική μου ζωή είναι η δύναμή μου. Εγώ θα επιλέξω τι, πότε και αν θα το μοιραστώ με τον κόσμο», είπε χαρακτηριστικά.
Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στη γνωριμία της με τον σύζυγό της. «Δεν του αρέσει να μιλάω για εκείνον γενικά. Αλλά ναι, τότε είχα την σκυλίτσα μου, την Μπαλού, πήγαινα στην Κύπρο κι έπρεπε να την αφήσω σε έναν χώρο φιλοξενίας για τρεις μέρες. Μου είπαν, πήγα και η χημεία μας ήταν τέτοια και ξεκίνησε μια ωραία γνωριμία», είπε χαρακτηριστικά.
Συμπλήρωσε επιπλέον: «Εντωμεταξύ, ο Κωνσταντίνος είχε κάνει ένα γύρισμα για την εκπομπή τότε, την πρώτη χρονιά, στην ενότητα για τα κατοικίδια. Ήταν μαγνητοσκοπημένο, δεν είχαμε κάποια επαφή, απλά έδινα την πάσα για να παίξει το βίντεο. Μου είχε φανεί πολύ εμφανίσιμος, το συζητούσαν όλοι».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.