Κόλαφος ήταν η Νανά Παλαιτσάκη εναντίον του Δημήτρη Παπανώντα, το πρωί της Πέμπτης 7 Μαρτίου. Η δημοσιογράφος σχολίασε τη δήλωση του συνεργάτη της Σταματίνας Τσιμτσιλή για την Νόνη Δούνια: «Καλή επιτυχία στην Ευρωβουλή, θα τους μάθει μόντελιγκ».
Η Νανά Παλαιτσάκη καταφέρθηκε εναντίον του, λέγοντας: «Η Νόνη κατ΄ αρχάς είναι η πρώτη γυναίκα βουλευτής, που εκλέχτηκε στον Πειραιά σε μία πάρα πολύ δύσκολη περιφέρεια, είναι γυναίκα και ο Δημήτρης Παπανώτας μιλά εξαιρετικά κακοποιητικά για τις γυναίκες».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cznblz33e081)
Η ίδια συνέχισε, λέγοντας: «Είναι η δεύτερη που αναφέρεται, μετά από την Μπέττυ Μαγγίρα. Δυστυχώς τα στερνά τιμούν τα πρώτα λένε. Από έναν άνθρωπο που θέλει να αυτοπροσδιορίζεται μορφωμένος, ότι έχει γνώσεις ότι βρίσκεται στα media τόσα πολλά χρόνια, θα περίμενα μία εντελώς διαφορετική συμπεριφορά».
«Επειδή τον ενδιαφέρει να κατέβει στην πολιτική, θα μπορούσα να πω ότι αυτά τα οποία λέει προκύπτουν από μία αντιζηλία που νιώθει για αυτό που δεν μπορεί να είναι. Πιάνει την κ. Μπέττυ Μαγγίρα και την κατακρίνει για την ηλικία της, κάτι το οποίο είναι τελείως απαράδεκτο και την κ. Νόνη Δούνια για το πώς και για το γιατί θα πάει στο Ευρωκοινοβούλιο, αν πάει γιατί ακόμη δεν έχει ανακοινωθεί; Η Νόνη είναι μία γυναίκα, η οποία καταξιώθηκε, ψηφίστηκε, έχει γνώσεις, μια δομημένη προσωπικότητα και δεν μπορεί να αποδομείται καμία κυρία με αυτόν τον τρόπο» είπε τέλος, η Νανά Παλαιτσάκη για τον Δημήτρη Παπανώτα.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.