Η Έλενα Παπαρίζου δημοσίευσε στα social media μια φωτογραφία από τα παιδικά της χρόνια, με αφορμή την ημέρα των γενεθλίων της.
Η τραγουδίστρια έκλεισε τα 42 και θέλησε να ευχαριστήσει με τον τρόπο της το κοινό της για τις ευχές που της έστειλε.
Έτσι, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ένα στιγμιότυπο, όπου είναι ακόμα παιδί κι άλλη μια φωτογραφία με τα λουλούδια που δέχτηκε για τα γενέθλιά της.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «40+ κάτι χρόνια μετά από αυτή τη φωτογραφία, θέλω να σας πω ένα τεράστιο ευχαριστώ! 🙏🏻♥️ Για τις ευχές σας, την αγάπη σας, την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε από την πρώτη μέρα… ♥️ Σας αγαπώ πολύ 🥰🐯».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.