Αυτοψία: Η εκπομπή βρέθηκε στα παρασκήνια των σίριαλ του Alpha
Η κάμερα της εκπομπής τρύπωσε στα παρασκήνια των σειρών «Ο παράδεισος των κυριών» και «Φόνοι στο καμπαναριό» - Δείτε το τρέιλερ
Η «Αυτοψία» έρχεται απόψε ένα τέταρτο μετά τα μεσάνυχτα.
Φόνοι, έρωτες, πάθη, λάθη… Γέλιο και κλάμα…
Ο Αντώνης Σρόιτερ κάνει «αυτοψία» σε αγαπημένες σειρές του Alpha.
Η κάμερα της εκπομπής τρύπωσε στα παρασκήνια των σίριαλ «Ο παράδεισος των κυριών» και «Φόνοι στο καμπαναριό» και κατέγραψε όλα όσα γίνονται κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων, πίσω από τις κάμερες. Ποιοι είναι οι άνθρωποι που συντελούν στο να βγει στον "αέρα" το κάθε επεισόδιο και τι σημαίνει για τους πρωταγωνιστές της μικρής οθόνης μία τηλεοπτική σειρά.
«Αυτοψία» με χριστουγεννιάτικη διάθεση, απόψε ένα τέταρτο μετά τα μεσάνυχτα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.