Η Ζήνα Κουτσελίνη επισκέφτηκε την Πάρο, μετά τις διακοπές που έκανε στη Ρόδο με την κόρη της.
Η παρουσιάστρια σχεδόν κάθε χρόνο βρίσκεται στο νησί, ενώ κατά τη διάρκεια των διακοπών της είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και μοιράζεται συχνά στιγμές της καθημερινότητάς της με το κοινό της.
Η παρουσιάστρια της εκπομπής «Αλήθειες με τη Ζήνα» συνάντησε στο νησί και τη Μαρία Μπεκατώρου, με την οποία τη συνδέει μια βαθιά φιλία.
Μάλιστα, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και μια κοινή τους φωτογραφία. Σε αυτή, οι δύο παρουσιάστριες ποζάρουν χαμογελαστές στον φακό, ενώ μαζί τους είναι και η κόρη της Ζήνας Κουτσελίνη, Έμμα.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Φίλες μέχρι το τέλος».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.