Η ηθοποιός ανέβασε στο Instagram μία σειρά από κοινά στιγμιότυπά τους, στα οποία γελούν αγκαλιασμένοι.
Τις φωτογραφίες συνόδευσε με ένα μήνυμα, στο οποίο έγραψε:
«Γέλια ταξίδια τρέλα και χαρές να είναι η ζωή σου όλη …κι όταν δεν είναι μάτια μου μη φοβηθείς …θα είμαι εγώ εκεί και θα τα φτιάξουμε όλα πάλι απ´την αρχή μαζί. Χρόνια πολλά πολλά πολλααααααα καλά και όμορφα. Να σε χαιρομαιιιι».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.