ΗΤατιάνα Στεφανίδου υποδέχτηκε τη νέα χρονιά με την οικογένειά της. Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τη νύχτα της Πρωτοχρονιάς, η παρουσιάστρια μοιράστηκε κάποια στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους. Σε ένα από αυτά η δημοσιογράφος ανέβασε την κόρη της Λυδία.
Η Λυδία Ευαγγελάτου πρόσφατα μετακόμισε στη Νέα Υόρκη για τις σπουδές της, ωστόσο προτίμησε να περάσει τις γιορτές κοντά στην οικογένειά της.
Στις φωτογραφίες που ανέβασε η Τατιάνα Στεφανίδου βλέπουμε μαμά και κόρη λαμπερές και απαστράπτουσες να ποζάρουν στον φακό.
«Καλή χρονιά με υγεία σε όλους σας! Εύχομαι να ζήσετε το 2023 τις πιο αγαπησιάρικες, τρυφερές στιγμές με όσους αγαπάτε», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.