Ο Νάσος Παπαργυρόπουλοςμε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους ότι φιλοξενεί έναν άστεγο στο σπίτι του, εξαιτίας του χιονιά.
Συγκεκριμένα ο 35χρονος επιχειρηματίας όπως γράφει στα stories του στο Instagram, εντόπισε κατά τη διάρκεια της βόλτας του τον κ. Ηλία από τις Σέρρες, όπως ο ίδιος ανέφερε, o οποίος είναι άστεγος.
Όπως λέει ο συνάνθρωπός μας βρέθηκε μέσα στα χιόνια και το κρύο σε ένα πεζοδρόμιο στο Κολωνάκι. Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος, ενημέρωσε τι συνέβη ώστε να τον βοηθήσουν, όμως όταν πέρασε και πάλι από το σημείο ο κ. Ηλίας βρισκόταν ακόμα εκεί.
Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος τον πήρε προσωρινά στο σπίτι του μέχρι να τελειώσει ο χιονιάς. Παράλληλα ζήτησε από όποιον θα ήθελε να προσφέρει βοήθεια.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.