Την τηλεοπτική της επιστροφή ετοιμάζει η Ιωάννα Λίλη με μια εκπομπή που θα έχει ως περιεχόμενο τον αθλητισμό και θα προβάλλεται μέσα από τη συχνότητα του Open.
Σήμερα, η εκπομπή Love it έφερε στο φως ένα ακόμα πρόσωπο που όπως όλα δείχνουν θα είναι εκείνος που θα βρίσκεται στο πλευρό της. Παρά το γεγονός πως αρχικά είχε ακουστεί το όνομα του Ετεοκλή Παύλου κάτι που δεν ισχύει αφού τελικά τον ρόλο του συμπαρουσιαστή της Ιωάννας Λίλη θα αναλάβει ο Νάσος Παπαργυρόπουλος.
Αυτό που ωστόσο δε διευκρινίστηκε είναι αν ο ρόλος του θα είναι επικουρικός ή αν θα είναι ισάξιος με αυτόν της Ιωάννας Λίλη.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.