Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από την άφιξη της διάσημης ηθοποιού στη χώρα μας
Κατερίνα Αθανασίου
Η Μόνικα Μπελούτσι, μία από τις διασημότερες σταρ του παγκόσμιου κινηματογράφου έφτασε στην Αθήνα και η άφιξή της προκάλεσε ενθουσιασμό στους θαυμαστές της.
Ο Χρύσανθος Πάνας μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram καλωσόρισε την Ιταλίδα ντίβα στη χώρα μας.
«Με όλες τις απαραίτητες προφυλάξεις, είχα την τιμή να καλωσορίσω την Μόνικα Μπελούτσι και να της δώσω το όμορφο βιβλίο “Athens Riviera”», έγραψε στη λεζάντα των φωτογραφιών που ανέβασε από την άφιξη της ηθοποιού στη χώρα μας.
Η Μόνικα Μπελούτσι με τον Έλληνα επιχειρηματία και συλλέκτη έργων Χρύσανθο Πάνα
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chrysanthos Panas (@chrysanthospanas) στις
Κομψή και σικ η Μόνικα Μπελούτσι κατά την άφιξή της στην Αθήνα. Ντυμένη στα ασπρόμαυρα η Ιταλίδα ντίβα αποτελεί την επιτομή της κομψότητας
Υπενθυμίζουμε ότι η Ιταλίδα ντίβα, ανεβαίνει για πρώτη φορά στη θεατρική σκηνή ερμηνεύοντας επιστολές και αναμνήσεις της Μαρίας Κάλλας και έρχεται στο Ηρώδειο για να σαγηνεύσει και τους Έλληνες θεατές, υπό τη σκηνοθετική μπαγκέτα του Τομ Βολφ.
Η Μόνικα Μπελούτσι επιλέγει συμβολικά τη γενέτειρά της Ιταλία (Festival dei Due Mondi, Spoleto, 27 Αυγούστου 2020) και τον τόπο καταγωγής της μεγάλης σοπράνο, Ελλάδα (Ηρώδειο 28 & 29 Σεπτεμβρίου 2020), για την έναρξη της διεθνούς περιοδείας της παράστασης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.