Κατερίνα Καινούργιου: Τα συγκινητικά λόγια για τον «φύλακα – άγγελό» της
Ποια φωτογραφία ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό
Η Κατερίνα Καινούργιου δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram μια φωτογραφία από το παρελθόν μαζί με τον αδελφό της έτσι ώστε να του ευχηθεί χρόνια πολλά για τα γενέθλια του.
Η παρουσιάστρια δημοσίευσε την ακόλουθη φωτογραφία από τα παιδικά τους χρόνια και έγραψε χαρακτηριστικά: «Χρόνια πολλά αδελφούλη μου. Να τα εκατοστίσεις. Θα είσαι πάντα ο φύλακας άγγελός μου. Μαζί στα δύσκολα. Μαζί και στις χαρές. Μαζί και στις λύπες».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.