Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης

screen_tb_2

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Netflix

ΜΕΡΟΣ 4
Η ΤΕΛΕΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ
LA CASA DE PAPEL
Αστυνομικό Θρίλερ

Καθώς το σχέδιο του Καθηγητή αρχίζει να καταρρέει, παίζονται ανθρώπινες ζωές κι οι ληστές πρέπει να απωθήσουν τους εχθρούς εντός κι εκτός της Τράπεζας της Ισπανίας.

Έρχεται 3 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 2
ΠΑΡ'ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
AFTER LIFE
Δράμα
Στη δεύτερη σεζόν, παρόλο που εξακολουθεί να θρηνεί για τη γυναίκα του, βλέπουμε τον Τόνι να προσπαθεί να γίνει καλύτερος φίλος για τους γύρω του.

Έρχεται 24 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 4
ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Ριάλιτι Μαγειρικής
Οι αγαπημένοι σας οικοδεσπότες. Το λατρεμένος σας χάος. Σας καλωσορίζουμε ξανά στις κουζίνες του "Έδεσε το Γλυκό!", όπου όλοι -κυριολεκτικά όλοι- μπορούν να κερδίσουν.

Έρχεται 1 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
BREWS BROTHERS
Δράμα
Είναι δύο αδέλφια που έχουν απομακρυνθεί. Γνωρίζουν βέβαια τα πάντα για τη ζύμωση της μπίρας. Μακάρι να ήξεραν και τα βασικά της οικογένειας.

Έρχεται 10 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
OUTER BANKS
Δράμα

Μια δεμένη παρέα εφήβων ανακαλύπτει ένα καλά θαμμένο μυστικό, προκαλώντας μια σειρά παράνομων περιστατικών που τους οδηγούν σε μια περιπέτεια που δεν θα ξεχάσουν ποτέ.

Έρχεται 15 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΟ ΓΚΟΣΠΕΛ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
THE MIDNIGHT GOSPEL
Σειρά Κινουμένων Σχεδίων

Εμπνευσμένη από συνεντεύξεις από το podcast "Duncan Trussell Family Hour", η σειρά κινουμένων σχεδίων παρακολουθεί ένα ταξίδι στον γαλαξία για το νόημα της ζωής.

Έρχεται 20 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΡΑΔΟΞΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
ABSURD PLANET
Επιστημονική Σειρά
Μια σειρά από παράξενα ζώα και η Μητέρα Φύση αυτοπροσώπως πρωταγωνιστούν σ' αυτήν την αστεία επιστημονική σειρά που ρίχνει μια ματιά στις ζωές των πιο απίθανων πλασμάτων.

Έρχεται 22 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΕΓΩ ΠΟΤΕ
NEVER HAVE I EVER
Κωμωδία
Μια κωμική σειρά ενηλικίωσης για τη ζωή μιας σύγχρονης Ινδοαμερικανής έφηβης πρώτης γενιάς, εμπνευσμένη από τα παιδικά χρόνια της Μίντι Κέιλινγκ.

Έρχεται 27 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗ ΝΑΝΤΙΑ
NADIYA'S TIME TO EAT
Ριάλιτι Μαγειρικής
Σ' αυτήν τη σειρά μαγειρικής, η Νάντια Χουσέιν σερβίρει εύκολες και νόστιμες λύσεις με απλά υλικά και γρήγορες συνταγές. Ό,τι πρέπει για οικογένειες που δεν έχουν χρόνο.

Έρχεται 29 Απριλίου


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






09:00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ROADS
16:50 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
17:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
20:30 Ο ΤΡΕΛΟΠΕΝΗΝΤΑΡΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
23:55 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:15 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
02:40 ROADS
03:40 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ




10:30 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
10:45 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
11:30 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:35 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
11:50 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
14:00 ΣΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
18:00 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΗΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
18:30 ΟΔΥΣΣΕΙΑ: ΕΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ART WEEK
21:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:15 ΤΟ ΠΑΡΤΥ
02:00 ΤΟ ΠΑΡΤΥ
03:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
03:30 ART WEEK
04:30 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
04:45 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
06:00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)


MEGA


10:15 Οι Κηπουροί Του Mega
10:50 Ανθισμένες Μανόλιες (Steel Magnolias)
13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:00 Εκεί Που Φωλιάζει Η Αγάπη (Away And Back)
16:00 Ταξιδεύοντας
17:20 Δελτίο Νοηματικής
17:30 Ουράνια Έκπληξη (Miracles From Heaven)
19:00 Το Κόκκινο Δωμάτιο
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:45 Δελτίο Καιρού
21:00 Επτά Θανάσιμες Πεθερές
23:40 Ακολουθία Tης Αναστάσεως
00:10 Αντώνης Ρέμος Live Experience Tour 2020
03:00 Θύματα Ειρήνης
04:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
05:00 Παράλληλοι Δρόμοι
05:30 Επτά Θανάσιμες Πεθερές



 


10:00 Special Report (Ε)
11:15 Η Κυρία Του Κυρίου
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο Φίλος Μου Ο Λευτεράκης
19:30 Ant1 News
20:45 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ (Jesus Of Nazareth) - Δ' Μέρος
22:00 Αλίμονο Στους Νέους
23:55 Αναστάσιμη Θεία Ακολουθία
00:15 Ανάσταση (Risen)
02:30 Έρωτας (Ε)
05:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Scooby Doo! Mystery Incorporated
12:30 Wabbit
13:00 Hop
15:00 Star News
15:30 Τζένη Τζένη
17:45 Επιθυμίες Στο Παρά Πέντε (The Bucket List)
19:50 Star News
21:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης (Penguins Of Madagascar)
22:50 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
23:55 Ακολουθία Αναστάσεως
00:05 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
01:00 Το Μεγάλο Δίλημμα (The Big Bounce)
03:00 Σκληρή Αναμέτρηση Στο Μικρό Τόκυο (Showdown In Little Tokyo)
04:45 DC Super Hero Girls: Hero Of The Year
06:00 Tom & Jerry Kids







09:00 60' Ελλάδα (Ε)
11:00 Το Κλωτσοσκούφι
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ψηλά Στον Ουρανό (Up)
15:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙV (Ε)
16:50 Ο Δασκαλάκος Ήταν Λεβεντιά
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ο Δασκαλάκος Ήταν Λεβεντιά
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
20:50 Ο Τζαναμπέτης
23:00 Θεία Λειτουργία
00:15 30 Χρόνια Καίτη Γαρμπή Στο Κατράκειο
02:30 Οι Φίλες (Beaches)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






10:00 Ακραία Φαινόμενα
13:00 Happy Traveller (Ε)
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Planet Earth II (Ε)
15:50 Blue Planet II (Ε)
16:50 Jumper
18:30 Δελτίο Στη Νοηματική
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:15 Blue Planet II
22:20 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
02:30 Jumper
04:15 Blue Planet II (Ε)
05:15 Happy Traveller (Ε)
06:00 Καλημέρα





09:30 Πρώτη Ανάσταση
12:00 Άριστη Γεύση (Ε)
13:00 Open News
13:15 My Greece (Ε)
14:00 Τελετή Αφής Του Αγίου Φωτός
15:00 Βοήθεια Με Παντρεύουνε/Οικογένεια Παπαδοπούλου
17:00 Open News Στη Νοηματική
17:15 Ασκήσεις Ηρεμίας (Anger Management)
19:30 Open News
20:15 Εικόνες (Ε)
21:00 Το Τεμπελόσκυλο
23:00 Ακολουθία Της Αναστάσεως
00:30 It's Show Time (Ε)
02:45 A.D. The Bible Continues
03:45 A.D. The Bible Continues
04:45 My Greece (Ε)





10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΣΤ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΣΤ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
13:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:30 ΑΓΡΟWEEK
15:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
16:00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
18:00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
18:30 ΓΗ : ΣΗΜΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
20:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΤΑΜΙΡΑ
22:20 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
23:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:30 ΠΕΡΙ ΜΟΥΣΙΚΗΣ… Ο ΛΟΓΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:30 ΓΗ : ΣΗΜΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
03:00 ΓΗ : ΣΗΜΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
04:00 ΑΓΡΟWEEK
04:30 ΑΓΡΟWEEK
05:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΖΑΡΤ
05:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΖΑΡΤ




10:30 Barbie Dreamtopia
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold!/ Rugrats
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego Friends Girls On A Mission
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Zoey
00:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
00:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
01:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
01:25 Χένρι Ο Επικίνδυνος
01:50 Χένρι Ο Επικίνδυνος
02:15 Game Shakers
02:40 Game Shakers
03:05 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 The Troop
04:20 The Troop
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Με Λένε Φράνκη
06:00 Με Λένε Φράνκη





10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
13:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:00 ΟΔΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.μεΑ
16:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
20:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
20:30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
22:00 ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΜΙΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΜΝΟΓΡΑΦΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ.
00:00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης