Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

screen_tb

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της Δευτέρας


15:00 ΕΡΤ Sports HD
Λεβαδειακός - Παναχαϊκή
Super League 2

19:30 Novasports 1HD
ΟΦΗ – Ατρόμητος
Super League

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Rio Open

21:45 Novasports 2HD
Σατορού – Λανς
Ligue 2

21:45 Novasports 1HD
Μίλαν – Τορίνο
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΗΣ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
19:15 ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΠΕΡΙΚΛΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΠΙΚΑΣΟ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:40 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
02:40 ΠΙΚΑΣΟ (E)
03:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:35 ΑΡΗΣ (E)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ







07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
09:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:00 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (E)
12:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ! - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
20:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
20:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
21:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (E)
22:00 37 ΜΕΡΕΣ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:30 MOROCCANA (ντοκgr) (E)
00:00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (E)
01:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (2019) (E)
02:15 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (E)
02:45 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
03:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
05:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)\




  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Ενώπιος Ενωπίω
01:30 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
02:30 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:30 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:30 Hart Of Dixie
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 4ος Κύκλος
23:50 Ο Νόμος Της Σιωπής (Son Of A Gun)
02:00 MasterChef - 4ος Κύκλος (Ε)
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Βαμπιρίνα (Vampirina)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Σπίτι Είναι
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 Βερσαλλίες, Ι (Versailles, I)
00:00 Μεσάνυχτα, II
01:30 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
02:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:45 Deal, IV (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Γκοτζίλα (Godzilla)
01:45 My Style Rocks (Ε)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:45 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)



MEGA



06:00 Κοινωνία Ώρα Μega
09:00 Το Ρετιρέ (Ε)
10:00 Mega Magazino
11:15 Εμείς Και Εμείς (Ε)
12:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Η Νταντά (Ε)
14:20 Μαρία Η Άσχημη (Ε)
15:10 Μια Στιγμή, Δυο Ζωές (Ε)
15:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:30 Νόστιμα Και Απλά
17:00 Δελτίο Νοηματικής
17:10 Καιρός Για Αγρότες
17:20 Live News
19:00 Σαββατογεννημένες (Ε)
20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στο Παρά Πέντε (Ε)
22:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
00:40 Forensic Files
01:40 Ίχνη (Ε)
02:40 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
03:40 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
04:10 Φύγαμε (Ε)
04:45 Παράλληλοι Δρόμοι (Ε)
06:00 Κοινωνία Ώρα Μega






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Άνθρωπος Που Έσπαγε Πλάκα
18:50 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Σε Βαθιά Νερά (Dark Tide)
23:30 Η Δίκη Στο Open
01:30 Travel Guide
02:30 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
03:30 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (E)
07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
09:00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (E)
09:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΙΛΙΑΔΑ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BULLETS - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
00:00 FORTITUDE - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)







06:00 Drake & Josh
06:30 Bubble Guppies
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Nickelodeon Classics: Rugrats Catdog
13:30 44 Γάτες
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Winx
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 Infinity Nado
22:30 Noobees
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh




  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 VITA
21:00 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 Ξένο πρόγραμμα






08:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (E)
23:00 ΟΙ ΑΦΑΝΕΙΣ "ΠΙΣΤΟΛΑΔΕΣ" ΤΟΥ ROCK "N" ROLL
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης