Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

screen_tb

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

09:00
Eurosport 2
Σειρά PRO
Ποδηλασία

09:40
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS2 Hof-Finnskog 1 του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

10:55
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS4 Nyckelvattnet 1 του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

12:25
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Sochi
Λουτζ

13:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Sochi
Λουτζ

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπελίντα Μπέντσιτς - Μαρία Σάκκαρη
WTA 2020

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πάμπλο Καρένο Μπούστα - Γιανίκ Σίνερ
2020 ATP 500

14:45
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS5 Hof-Finnskog 2 του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

15:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αστάνα - Χίμκι
VTB United League 2019-2020

15:55
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS6 Finnskogen 2l του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS8 Torsby 1 του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ - Αλίαζ Μπεντένε
2020 ATP 500

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας
Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Νταρουσάφακα - Γαλατάσαραϊ
TBF Κύπελλο Τουρκίας 2019-2020

16:50
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS7 Nyckelvattnet 2 του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τουρκ Τέλεκομ - Φενέρμπαχτσε
TBF Κύπελλο Τουρκίας 2019-2020

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Χάιντενχαϊμ - Νυρεμβέργη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τενερίφη - Ανδόρα
ACB Copa del Rey 2020

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Γκαέλ Μονφίς - Ζιλ Σιμόν
2020 ATP 500

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

21:45
Novasports 2HD
Χαλ - Σουόνσι
EFL Championship

21:45
Novasports 1HD
Μονακό - Μονπελιέ
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Γουλβς - Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάλαγα - Σαραγόσα
ACB Copa del Rey 2020

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Βάσεκ Ποσπισίλ - Φίλιπ Κραζίνοβιτς
2020 ATP 500

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
NBA All-Star 2020
All-Star Mountain Dew Ice Rising Stars Challenge


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΕΚΠΟΜΠΗ-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (E)
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΗΣ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:00 ΠΟΝΗΡΟ ΘΗΛΥΚΟ, ΚΑΤΕΡΓΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEPPERMINT
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ (E)
01:10 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΑΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
02:50 ΑΡΗΣ (E)
03:45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
05:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)






07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
09:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:00 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (E)
12:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ (E)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 Ο ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟΣ ΤΑΦΟΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ (DOC ON ΕΡΤ)
01:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
03:15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:15 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
04:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος
22:45 Best Friend's Fear
23:45 The Karate Kid
02:45 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:45 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Χωρίς Διέξοδο (Collide)
23:10 Ο Σωματοφύλακας (The Bodyguard)
02:00 Φονικό Όπλο 3 (Lethal Weapon 3)
04:30 The Scorpion King
06:00 Duck Dodgers








06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Βαμπιρίνα (Vampirina)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Κρατάς Μυστικό;
21:50 Aν
00:00 Φως Στο Τούνελ, VIII
02:30 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
03:45 Deal, IV (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Divided (Ε)








06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
22:00 My Style Rocks - Gala
01:00 After Dark
02:30 Μυστήριο Χωρίς Διακοπές (Fatal Getaway)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:45 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Καλημέρα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona (Ε)
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Νύχτα Γάμου
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Το Ημερολόγιο (The Notebook)
23:30 Kill Bill Volume 1
01:45 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
02:45 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
03:45 Επανάληψη Προγράμματος






07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
09:00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (E)
09:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΙΛΙΑΔΑ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
00:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
01:15 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:10 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)






06:00 Drake & Josh
06:30 Bubble Guppies
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Nickelodeon Classics: Rugrats Catdog
13:30 44 Γάτες
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Winx
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh



  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 VITA
21:00 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα





08:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης