LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:


Ντένβερ Νάγκετς - Μέμφις Γκρίζλις
NBA
00:00
EUROSPORT

Λίεντζ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος
Σκι
11:05
EUROSPORT

Παγκόσμιο Κύπελλο, Μπόρμιο
Σκι
12:15
EUROSPORT 2

Λεντζερχάιντε
Σκι
12:25
EUROSPORT

Λίεντζ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος
Σκι
13:45
EUROSPORT

Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών
Σκι
15:15
COSMOTE Sport 1

Άρσεναλ - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00
COSMOTE Sport 7

Αναντολού Εφές - Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
16:30
ΕΡΤ Sports

Πανιώνιος SU Casa - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών
17:00
NOVASPORTS 1

Χάντερσφιλντ - Μπλάκμπερν
Championship Αγγλίας
17:00
COSMOTE Sport 8

Μίντεν - Ανόβερο
Χάντμπολ
17:00
EUROSPORT

Ομπερτντορφ
Σκι
18:15
COSMOTE Sport 1

Λίβερπουλ - Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30
COSMOTE Sport 4

Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30
COSMOTE Sport 2

Μάντσεστερ Σίτι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
20:00
COSMOTE Sport 8

Kansas - Stanford
NCAA
22:00
NOVASPORTS 1

Globe Soccer Awards
Εκδήλωση

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
11:00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:30 Ο ΚΑΖΑΝΟΒΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:40 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ
00:10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:30 DE - LOVELY
02:30 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
03:40 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
04:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ







06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)
07:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Γ΄ΚΥΚΛΟΣ)
11:30 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ
12:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)
14:00 ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
18:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΑΙΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (2019)
19:00 SELFIE (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ...ΡΟΔΟ (2019)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 MILDRED PIERCE
23:20 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΑΝΤΙ-ΠΑΡΑΜΥΘΙ
23:50 ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:40 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ
02:30 MILDRED PIERCE
03:15 SELFIE (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
04:00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)


  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Ιπτάμενα Φιλαράκια: Το Χρυσό Κύπελλο (Air Bud: Golden Receiver)
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania - 2ος Κύκλος
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Κοροϊδάκι Της Πριγκηπέσσας
19:30 Ant1 News
20:45 Ζωολογικός Τύπος (Zookeeper)
22:45 Still Standing (Ε)
00:15 21
03:00 Angel Sing
04:45 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
05:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:00 Duck Dodgers
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 Leo Και Tig
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie: Τα Πιο Γλυκά Χριστούγεννα (Barbie: A Perfect Christmas) - Β΄Μέρος
12:00 Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 New Looney Tunes
13:00 Χριστούγεννα Και ΣΙΑ (Christmas And Co)
15:00 Star News
15:15 Ο Μπάτμαν Επιστρέφει (Batman Returns)
17:30 New Year's Eve
19:50 Star News
21:00 Η Θεία Απ' Το Σικάγο
22:40 Ο Μαγικός Καθρέφτης
01:00 Rock Of Ages
03:30 Grimm - 2ος Κύκλος
06:00 Duck Dodgers





06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total Dreamer
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
22:00 Το Ημερολόγιο Μιας Πριγκίπισσας 2: Βασιλικοί Αρραβώνες (The Princess Diarie
00:30 Θεός Για Μια Εβδομάδα (Bruce Almighty)
02:30 Τρελές Αδελφές (Sister Act)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller (Ε)
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Eurogames
23:45 8 Ημέρες: Από Τη Γη Στη Σελήνη
01:45 WWE Smackdown Live
03:45 Happy Traveller (Ε)
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:15 Air Bud: Seventh Inning Stretch
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Suits (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Suits (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Celebrity Travel - 2ος Κύκλος (Ε)
21:00 Το Κόκκινο Ποτάμι
23:45 Pro Boxing Event
01:15 Βίκτωρ Φρανκενστάιν (Victor Frankenstein)
03:15 Αποικία 7 (Colony)
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Ένας Για Όλους (Ε)







06:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:30 BORDERS
08:30 YURI TEMIRKANOV – ΜΙΑ ΡΩΣΙΚΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
10:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
16:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
17:00 Η ΖΩΗ ΑΝΑΠΟΔΑ
18:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ
20:00 ΤΟ ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΠ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΘΡΟΝΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
00:30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ
01:30 Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΘΡΟΝΩΝ
02:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
06:00 ΤΟ ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΠ






06:00 Bubble Guppies
06:30 Kid - E - Cats
07:00 Σούπερ Ζωάκια
07:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Τόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends Girls On A Mission
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nick Movie: Ο Μυστικός Πράκτορας Του Bixler High
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego City Adventures
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Jurassic World
22:00 Infinity Nado
22:30 NOObees
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies


  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα






09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
17:00 ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
21:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
22:00 ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
23:00 ΚΑΡΜΕΝ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης