Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

control

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Συνέντευξη Τύπου Πέδρο Μαρτίνς και Αβραάμ Παπαδόπουλου

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Μπεσίκτας – ΠΑΟΚ
Basketball Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Σάλτσμπουργκ – Λίβερπουλ
UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 6 HD
Νάπολι – Γκενκ
UEFA Champions League

21:30 ΕΡΤ Sports HD
Ορτέζ – ΑΕΚ
Basketball Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λιόν – Λειψία
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Τσέλσι – Λιλ
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Άγιαξ – Βαλένθια
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Ζενίτ
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ - Σλάβια Πράγας
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ίντερ – Μπαρτσελόνα
UEFA Champions League


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Ο Γητευτής (20/12/2019)
The Witcher

Ο Γκέραλτ, ένας μεταλλαγμένος κυνηγός τεράτων, αγωνίζεται για να βρει τη θέση του σε έναν κόσμο όπου συχνά οι άνθρωποι είναι πιο κακοί από τα θηρία.

Χαμένοι Στο Διάστημα: Σεζόν 2 (24/12/2019)
Lost in Space: Season 2
Η πολυαναμένη δεύτερη σεζόν με τις περιπέτειες της οικογένειας Ρόμπινσον έρχεται με νέες ιστορίες επιβίωσης στο διάστημα.

Εσύ: Σεζόν 2 (26/12/2019)
You: Season 2
Το παρελθόν τον στοιχειώνει, καθώς ο Τζο είναι πλέον αναγκασμένος να κρύβεται από την πρώην του στο Λος Άντζελες.


Glow up (06/12/2019)
Glow Up
Φιλόδοξοι μακιγιέρ δοκιμάζονται στο μακιγιάζ για σελέμπριτι, την προσθετική για ταινίες και άλλα σε έναν πολύχρωμο διαγωνισμό που παρουσιάζει η Στέισι Ντούλι.

Μια πιο Τρελή Οικογένεια: Σεζόν 5 (06/12/2019)
Fuller House: Season 5

Ο Τζίμι κι η Στεφ επιστρέφουν στο σπίτι με το νέο μωρό, πανέτοιμοι να αναλάβουν τα γονεϊκά τους καθήκοντα. Μην ανησυχείτε όμως, τους περιμένουν πολλές χείρες βοηθείας.

Περί Μαγείας και Ανθρωπότητας: Σεζόν 2 (04/12/2019)
Magic for Humans: Season 2

Ο ξεκαρδιστικός και τρυφερός Τζάστιν Γουίλμαν χρησιμοποιεί κάθε μέσο και αντικείμενο για να μαγέψει καθημερινούς ανθρώπους με αστεία κόλπα και εντυπωσιακά μαγικά.


V WARS (05/12/2019)
V Wars
Όταν μια πανάρχαια ασθένεια αρχίζει να κάνει τους ανθρώπους βαμπίρ, ένας γιατρός εναντιώνεται στον καλύτερό του φίλο. Από κόμικ των Τζόναθαν Μέιμπερι και Άλαν Ρόμπινσον.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Ιστορία Γάμου (06/12/2019)
Marriage Story
Η ανθρώπινη ιστορία της διάλυσης ενός γάμου και της διατήρησης μιας οικογένειας από τον Νόα Μπάουμπακ. Πρωταγωνιστούν η Σκάρλετ Γιόχανσον κι ο Άνταμ Ντράιβερ.

Οι Δύο Πάπες (20/12/2019)
The Two Popes
Απογοητευμένος από την πορεία που έχει τραβήξει η Εκκλησία, ο Καρδινάλιος Μπεργκόλιο ζητά την άδεια από τον Πάπα Βενέδικτο να αποσυρθεί από τη θέση του το 2012.

6 Underground (13/12/2019)
6 Underground
Έξι άνθρωποι από όλο τον κόσμο, ο καθένας κορυφαίος στο είδος του, επελέγησαν όχι μόνο για τις ικανότητές τους αλλά και για την επιθυμία τους να αλλάξουν το μέλλον.

Ο Πρίγκιπας των Χριστουγέννων: Το Βασιλικό Μωρό (05/12/2019)
A Christmas Prince: The Royal Baby

Ο Αϊ-Βασίλης φέρνει στην Αλντόβια ένα βασιλικό μωρό. Η βασίλισσα Άμπερ όμως βοηθά πρώτα την οικογένεια και το βασίλειό της να βρουν τη χαμένη συνθήκη ειρήνης.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Καθ' Ομολογίαν Δολοφόνος (06/12/2019)
The Confession Killer

Κατά τη διάρκεια της δίκης του για φόνο, ο Χένρι Λι Λούκας ομολογεί εκατοντάδες ακόμα φόνους. Αυτή η σειρά ντοκιμαντέρ εξετάζει την αλήθεια πίσω από τις ομολογίες του.

Κάτω τα Χέρια Από τις Γάτες: Το Κυνήγι του Δολοφόνου (18/12/2019)
Don't F**k With Cats: Hunting an Internet Killer

Το Internet έχει έναν κανόνα: μην τα βάζεις με γάτες. Ένας ψυχοπαθής δολοφόνος δεν τον τήρησε. Οι συνέπειες; Απίστευτες.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Σπίριτ: Καλπάζοντας Ελεύθερα - Χριστούγεννα με τον Σπίριτ (06/12/2019)
Spirit Riding Free: The Spirit of Christmas

Η Λάκι κι η παρέα σκέφτονται πώς θα φτάσουν σπίτι εγκαίρως για τα Χριστούγεννα, αλλά η πτώση ενός βράχου και μια δυνατή χιονοθύελλα καταστρέφουν τα σχέδιά τους.
Χριστούγεννα με την Οικογένεια ΜακΚέλαν (09/12/2019)

A Family Reunion Christmas
Η Μεντίερ κι οι αδερφές της προσπαθούν να προετοιμάσουν το τραγούδι τους πριν από μια χριστουγεννιάτικη εκδήλωση στην εκκλησία, ενώ ο παππούς δίνει ένα μάθημα στα παιδιά.
Μαχητές των Δρόμων: Σπιντάτοι Κατάσκοποι (26/12/2019)

Fast & Furious Spy Racers
Οι περιπέτειες διαδέχονται η μία την άλλη, καθώς μια παρέα εφήβων εισχωρούν σε μια ελίτ αγωνιστική ομάδα, που ελέγχει ένας οργανισμός με σκοπό την παγκόσμια κυριαρχία.

Αλέξα και Κέιτι (30/12/2019)
Alexa & Katie: Season 3
Η επιτυχημένη εφηβική σειρά με πρωταγωνίστρια την καρκινοπαθή Αλέξα επιστρέφει για τρίτη σεζόν, αλλά ευτυχώς ο καρκίνος έχει πλέον περάσει.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
06:20 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ - ΣΥΝΕΧΕΙΑ
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΕΓΙΣΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΕΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19:20 Ο ΦΑΦΛΑΤΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 WAYWARD PINES (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:15 ΜΕΓΙΣΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΕΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
02:15 WAYWARD PINES (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
03:50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
04:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ






07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
07:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
08:00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ (ΑΡΧΕΙΟ)
10:30 Η ΜΑΝΙΑΤΙΣΣΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
13:00 SUNKEN FOREST
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Α' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23:30 MISS VIOLENCE (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
01:15 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2019)
02:15 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:15 Η ΜΑΝΙΑΤΙΣΣΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ




  




06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Football Stories
01:00 Burlesque
03:30 Κάρμα (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Greece's Next Top Model 2
23:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 19ος Κύκλος
01:45 The 100 - 2ος Κύκλος
03:45 Revolution - 1oς Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Xένρυ Τερατοαγκαλίτσας (Henry Hugglemonster)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Σπίτι Είναι
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 10η Εντολή, ΙV (Ε)
00:00 Μεσάνυχτα, II
01:30 Grey's Anatomy, XV
02:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
03:30 Πάνω Κάτω (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Boom
18:45 Guess My Age
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 G.I. Joe: Αντίποινα (G.I. Joe: Retaliation)
01:15 Deadly Women (Ε)
02:15 Ο Φτερωτός Θεός (Ε)
03:15 Guess My Age (Ε)
04:00 Boom (Ε)
04:45 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα








06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)








07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 MacGyver - 2oς Κύκλος
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:50 Open News Στη Νοηματική
17:10 Βοήθεια Ο Βέγγος (Φανερός Πράκτορας 000)
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Αντικαταστάτες (Surrogates)
23:00 Οι Διώκτες Του Εγκλήματος (Gangster Squad)
01:15 Criminal Minds Beyond Borders - 2ος Κύκλος
02:15 Criminal Minds Beyond Borders
03:15 Κάτω Ο Έρωτας (Down With Love)
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:30 ΑΓΡΟWEEK
08:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
09:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
10:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 BORDERS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΑΓΡΟWEEK
14:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
15:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
16:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΠΟΡΙΣ ΓΚΟΝΤΟΥΝΟΦ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ
01:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
02:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 BORDERS
04:00 ΣΥΝ
05:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)





06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
15:30 Fan Boy And Chum Chum
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies






09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
00:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης