Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

08:30
MotoGP 2019 Motul Grand Prix of Japan Z
COSMOTE SPORT 5HD

13:00
Φενέρμπαχτσε - Μπαχτσεσεχίρ TBF Basketball Super League 2019-20 Z
COSMOTE SPORT 4HD

13:00
Αλαβές - Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 2HD

13:30
Σασσουόλο - Ίντερ ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 1 HD

14:00
Ημιτελικός Socca World Cup Z
NOVASPORTS 2 HD

14:30
Στουτγκάρδη - Κίελo Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Ζ
COSMOTE SPORT 8HD

15:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Ζ
COSMOTE SPORT 7HD

15:00
Ιαλυσός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020 Z
ΕΡΤ 3

15:15
Ημιτελικός Socca World Cup Z
NOVASPORTS 2 HD

16:00
Γουίγκαν - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship Ζ
NOVASPORTS 4 HD

16:00
Ουντινέζε - Τορίνο Iταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 3 HD

16:00
Σαμπντόρια - Ρόμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 1 HD

16:00
Χάμαρμπι - Μάλμε Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 5 HD

16:30
Κολονία - Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 3HD

16:45
Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League 2019-2020 Z
NOVASPORTS 2 HD

17:00
Ξάνθη ΑΟ - Άρης Super League 2019-2020 Ζ
ΕΡΤ SPORTS HD

17:00
Εσπανιόλ - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Ζ
COSMOTE SPORT 2HD

17:00
2019 ATP World Tour 250 Antwerp European Open Z
COSMOTE SPORT 6HD

17:45
Λαύριο Megabolt - Ήφαιστος Λήμνου Basket League 2019-20 Z
EΡT 2

18:30
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Ζ
COSMOTE SPORT 1HD

19:00
Ζιελόνα Γκόρα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League 2019-20 Z
COSMOTE SPORT 8HD

19:00
Χόφενχαϊμ - Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 3HD

19:00
Πάρμα - Τζένοα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 3 HD

19:30
Βαλένθια - Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 4HD

19:30
Μπιλμπάο - Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 2HD

19:30
ΑΕΚ - Βόλος Super League 2019-2020 Z
NOVASPORTS 1 HD

20:00
Ατρόμητος Αθηνών - Παναθηναϊκός Super League 2019-2020 Ζ
ΕΡΤ SPORTS HD

21:00
Τελικός Socca World Cup Z
NOVASPORTS 2 HD

21:45
Μίλαν - Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 4 HD

22:00
Σεβίλη - Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 Z
COSMOTE SPORT 2HD

22:00
Μαρσέιγ - Στρασβούργο Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ζ
NOVASPORTS 3 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
10:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:15 ΜΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:40 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΝΑΖΑΡΕΝ
02:40 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:40 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
04:40 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ







06:00 [K] DUO FINA (E)
06:30 [K] ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
07:00 ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ-ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΝ 200 ΕΤΩΝ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΟΥ ΤΗΣ Ι.Μ. ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
11:30 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ
12:00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ (2017)
13:00 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
14:00 Η ΛΙΖΑ ΤΟ ‘ΣΚΑΣΕ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:25 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
17:40 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΛΑΥΡΙΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ»
19:44 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ - B' ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:50 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
03:40 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
04:40 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ - B' ΚΥΚΛΟΣ
05:25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ



  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποιπληροφορία είναι η δύναμη του πολίτη.
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Thrive
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
19:30 Ant1 News
20:45 The Final Four
23:15 Γλυκός Πειρασμός (The Sweetest Thing)
01:15 Έκρηξη Αδρεναλίνης (Premium Rush)
03:15 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 [K] Beyblade Burst
06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 [K] Daffy Duck Show
07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 [K] Leo Και Tig
08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 [K] PJ Masks
10:45 [K] Miraculous Lady Bug
11:15 [K] Η Barbie Και Το Διαμαντένιο Κάστρο (Barbie And The Diamond Castle) - Β' Μέρο
12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 [K] New Looney Tunes
13:10 [K] Η Ιστορία Του Ντεσπερό (Tale Of Despereaux)
15:00 [K] Star News
15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
16:45 [K8] Jurassic Park 3
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
23:15 [K12] Greece's Next Top Model 2 (Ε)
02:15 [K12] Με Αγάπη, Ρόζι (Love, Rosie)
04:15 [K16] Grimm - 2ος Κύκλος







06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K8] Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
08:00 [K8] Total Dreamer
09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 [K] Ειδήσεις
13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 [K8] Kitchen Lab (Ε)
17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
21:00 [K12] Rogue One: A Star Wars Story
23:40 [K16] Parker
02:00 [K12] Μεσάνυχτα (Ε)
03:30 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
04:30 [K12] Beauty And The Beast, II
05:10 [K8] Rules Of Enfagement, ΙΙΙ
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά (Ε)
01:30 WWE Smackdown Live
03:45 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 Russell Madness
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
13:00 [K] Open News
13:30 [K8] Open Sport
14:40 [K8] Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 [K8] Αννίτα Κοίτα
17:40 [K] Open News Στη Νοηματική
17:50 [K8] Αννίτα Κοίτα
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] X-Factor Highlights
21:00 [K12] Το Κόκκινο Ποτάμι
22:00 [K8] Total Football
00:15 [K16] Ου Φονεύσεις (Ε)
01:15 [K12] Twilight Saga Νέα Σελήνη (Twilight Saga New Moon)
04:15 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30







[ΕΡΤ3] 06:00 BORDERS
07:00 ΑΓΡΟWEEK
08:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
08:30 Ο ALEXANDRE THARAUD ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ ΓΚΟΛΝΤΜΠΕΡΓΚ
09:30 ΙΛΙΑΔΑ
10:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟ∆ΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
17:00 ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΙΑΠΩΝΙΑΣ
18:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
21:00 ΤΟ ΘΥΜΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 38 ΜΑΡΤΥΡΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
01:30 ΤΟ ΘΥΜΑ
02:30 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΙΑΠΩΝΙΑΣ
06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ






06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Tόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies



  



06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND
08:00 The Art Of..
09:00 Andrew Marr My Brain And Me
10:00 The Seventies
11:00 Nigel Slater's Middle East
12:00 Antony Bourdain - The Layover
13:00 Hitler: The Definite Story
14:00 Wasted! The story of food waste
15:00 Wasted! The story of food waste
16:00 ONE LINE WEEKEND
18:00 ONE DIRECT WEEKEND
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 ONE TALK WEEKEND
00:00 The Young Pope
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) The Seventies
03:00 (Ε) Antony Bourdain - The Layover
04:00 (Ε) ONE DIRECT WEEKEND
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND







10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
17:00 ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΤΡΑΚΑ
22:00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΑΝ ΣΙΝΕΜΑ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
23:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Πρώην εκπαιδευτής δίδασκε παράνομα οδήγηση στα Χανιά

Με πρωτοβουλία του περιφερειάρχη Γιώργου Πατούλη, έγινε «επανεκκίνηση» της διαδικασίας, σε συνεργασία με το γενικό διευθυντή Μεταφορών και Επικοινωνιών, Ηλία Δόλγυρα - Η χαρτογράφηση των αδειών που έχουν σταλεί ήδη για εκτύπωση, ανά τομέα

axepa

Οι εργαζόμενοι καλούν την πολιτική ηγεσία του υπουργείου Υγείας να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες - Περιστατικά παραβατικότητας σημειώνονται καθημερινά στους χώρους του νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ, τονίζει η Ομοσπονδία

1
kakokairia0

Απρόβλεπτη νεροποντή που συνοδεύεται από κεραυνούς χτυπά περίπου από τις επτά το απόγευμα μεγάλο μέρος του λεκανοπεδίου - Από τις βροχοπτώσεις πλήττονται Περιστέρι, Πειραιάς, Ίλιον, Κυψέλη - Κυκλοφοριακά προβλήματα παρατηρούνται αυτή την ώρα στη λεωφόρο Κηφισού - Δείτε ζωντανά την κίνηση στους δρόμους 

5