Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:15 ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μινσκ
Στίβος


18:30 ΕΡΤ Sports HD
Athens Street Polt Vault Ζάππειο

20:30 ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μινσκ
Στίβος

22:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολλανδία – Ιαπωνία
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2 (28/06/2019)



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
17:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - Εκπομπή
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:05 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - Εκπομπή
18:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:00 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:00 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ





07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΑΠΟ ΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΜΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
10:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΦΥΛΕΣ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
15:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:45 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:30 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:30 ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ - μικροΦΙΛΜ
23:50 ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ - ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:40 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:10 MASSA FRESCA
05:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2ος Κύκλος (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Εύκολη Κατά Λάθος (Easy A)
23:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
00:00 Εύκολη Κατά Λάθος (Easy A)
00:45 Vice Specials - 7ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:00 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Ο Άνθρωπος Που Ταπείνωσε Τον Χίτλερ (Race)
23:50 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
00:50 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 16ος Κύκλος
01:45 Supernatural - 9ος Κύκλος
02:45 Η Κατάρα Του Τσάκι (Curse Of Chucky)
03:45 Pretty Little Liars - 3ος Κύκλος
04:45 Pretty Little Liars - 3ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Ο Απίθανος
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:30 10η Εντολή Κ2
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
02:30 Rules of Engagement - 1ος Κύκλος
02:40 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου - Μέρα25
03:00 Rules Of Engagement, ΙΙ
03:30 Rules Of Engagement, ΙΙ
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, III (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Εκλογές 2019
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 After Dark
02:30 Dark Minds
03:30 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Dumb And Dumber II
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Dumb And Dumber II
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Μια Τρελή Τρελή Σαραντάρα
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ
23:45 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
00:00 Top Story
00:45 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
01:45 Άγγιγμα Καρδιάς (Where The Heart Is)
02:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
03:00 Scream 3
04:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30









06:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
08:40 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ- ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ ,Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΦΡΑΓΚΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2019
00:00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΙΝΑΛ
01:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
02:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
04:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
05:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
06:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 HUNTER STREET
00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
21:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ
22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
00:30 Η ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΑΜΑΞΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

yppropo

«Οι σκηνές βίας στα Εξάρχεια δεν είναι κίνημα νεολαίας, γιατί δεν διεκδικεί τίποτα άλλο πέραν της τυφλής βίας, της δυνατότητας να σπάει και να καίει» αναφέρεται χαρακτηριστικά 

1
agrotes

Ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας Κώστας Τζέλλας αναφέρθηκε στο γεγονός πως οι αγρότες της Καρδίτσας έχουν ζητήσει συνάντηση με τον υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης Μάκη Βορίδη χωρίς μέχρι τώρα να έχουν πάρει κάποια απάντηση

1