Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

14:15 ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μινσκ
Στίβος


18:30 ΕΡΤ Sports HD
Athens Street Polt Vault Ζάππειο

20:30 ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μινσκ
Στίβος

22:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολλανδία – Ιαπωνία
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2 (28/06/2019)



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
17:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - Εκπομπή
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:05 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - Εκπομπή
18:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
19:00 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:00 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ





07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΑΠΟ ΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΜΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
10:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΦΥΛΕΣ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
15:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:45 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:30 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:30 ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ - μικροΦΙΛΜ
23:50 ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ - ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:40 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:10 MASSA FRESCA
05:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2ος Κύκλος (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Εύκολη Κατά Λάθος (Easy A)
23:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
00:00 Εύκολη Κατά Λάθος (Easy A)
00:45 Vice Specials - 7ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:00 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Ο Άνθρωπος Που Ταπείνωσε Τον Χίτλερ (Race)
23:50 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
00:50 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 16ος Κύκλος
01:45 Supernatural - 9ος Κύκλος
02:45 Η Κατάρα Του Τσάκι (Curse Of Chucky)
03:45 Pretty Little Liars - 3ος Κύκλος
04:45 Pretty Little Liars - 3ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Ο Απίθανος
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:30 10η Εντολή Κ2
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
02:30 Rules of Engagement - 1ος Κύκλος
02:40 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου - Μέρα25
03:00 Rules Of Engagement, ΙΙ
03:30 Rules Of Engagement, ΙΙ
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, III (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Εκλογές 2019
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 After Dark
02:30 Dark Minds
03:30 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Dumb And Dumber II
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Dumb And Dumber II
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Μια Τρελή Τρελή Σαραντάρα
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ
23:45 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
00:00 Top Story
00:45 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
01:45 Άγγιγμα Καρδιάς (Where The Heart Is)
02:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
03:00 Scream 3
04:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30









06:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
08:40 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ- ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ ,Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΦΡΑΓΚΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2019
00:00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΙΝΑΛ
01:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
02:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
04:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
05:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
06:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 HUNTER STREET
00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
21:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ
22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
00:30 Η ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΑΜΑΞΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

DSC_6777a

Το ακίνητο μισθώνεται για 35 χρόνια με σκοπό τη δημιουργία ενός πρότυπου πολιτισμικού και γαστρονομικού εμπορικού κέντρου – πολυχώρου, το οποίο θα αναδείξει διεθνώς την ελληνική μεσογειακή διατροφή και τον ελληνικό γαστρονομικό πολιτισμό